Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Brand Manager pro Seznam.cz: Vyhledávání a aplikace Seznam.cz

Baví vás budování brandu i práce s čísly? Chcete stát za velkými projekty, které zasáhnou miliony lidí? Rádi hledáte nové cesty, jak zlepšit výsledky kampaní? Pokud ano, jste ideální kandidát na pozici Brand managera pro služby Vyhledávání a aplikaci Seznam.cz. 

Vyhledávání je stěžejní služba na domovské stránce Seznam.cz – alespoň jednou měsíčně ji využije každý druhý Čech. Vyhledávání je navíc provázané i s dalšími seznamáckými službami, jako jsou Mapy.cz, Firmy.cz nebo cenový srovnávač Zboží.cz. Aby se lidem na Seznamu hledalo co nejlépe, mohou využít chytrou aplikaci, ve které mohou pohodlně obsluhovat svůj e-mail nebo třeba poslouchat podcasty. 

A my do marketingového týmu hledáme brand managera, který o tyto klíčové služby – Vyhledávání a aplikaci Seznam.cz – bude pečovat.

Co vás v práci nemine:

 • Příprava kampaní -Dobré kampaně jsou základ a vy je zastřešíte od briefu až po vyhodnocení.
 • Komunikační a marketingová strategie – Všechny kampaně a další aktivity vycházejí ze strategie, kterou pro dané služby ve spolupráci s produktovými managery vytváříte. Zároveň hlídáte, aby byla naplňována.
 • Projektové řízení -Velké projekty si žádají dobrou koordinaci a zodpovědný přístup.
 • Analytické myšlení – Kolegové z performance týmu s vámi budou sdílet data, která vám pomůžou optimalizovat vaše aktivity.
 • Spolupráce s produktovými manažery – Do fungování služeb vás zasvětí kolegové z produktu. Společně je budete rozvíjet, vymýšlet cesty, jak je komunikovat směrem ven, a zajišťovat, aby rostly.

Bude se vám hodit: 

 • Marketingový background -Marketing pro vás není velká neznámá a už za sebou máte nějakou kampaň nebo strategii. Víte, co se děje na trhu, a znáte různé komunikační kanály, jejich výhody a možnosti využití. Zkušenosti z agentury pro vás budou velkou výhodou.
 • Máte cit pro detail a kreativní řešení – Zadání od produktového týmu umíte srozumitelně zpracovat pro kreativní tým a pohlídáte si, že výstup doručí požadované sdělení.
 • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost – Své projekty si zkoordinujete, pohlídáte termíny i kvalitu a budete je neustále posouvat dopředu.
 • Orientace na výsledek – Umíte stanovit vhodné cíle a KPIs, které zvládnete naplnit.
 • Dobré komunikační dovednosti: Zvládáte komunikaci a spolupráci s různými týmy a zadavateli napříč firmou a jste přiměřeně asertivní.

Proč se vám u nás bude líbit:

 • Inspirativní prostředí – Čeká vás kreativní práce ve firmě, kde šéfové fandí schopným lidem i dobrým nápadům. Budete stát u rozjezdu nových projektů a naučíte se spoustu nových věcí.
 • Přátelská atmosféra – Umíme vzít za práci a držíme při sobě. A když se nám něco povede, rádi společně vyrazíme třeba na pivo.
 • Atraktivní benefity – Máme pružnou pracovní dobu s možností home office, 5 týdnů dovolené a 5 free days, cafeterii a spoustu dalších zajímavých benefitů.

S kým budete spolupracovat

Jiří Herian
Vedoucí marketingového oddělení
V Seznamu jsem krátce, od roku 2019, a vedu zde oddělení marketingu. Obdivuji, co Seznam na našem trhu dokázal, jak z hlediska obrovského záběru, kvality služeb i obchodních výsledků. A věřím, že marketing může pomoci dalšímu úspěšnému rozvoji firmy. Baví mě atmosféra v Seznamu a schopnosti a talent Seznamáků. Ve volném čase se věnuji rodině, sportu a autoveteránům.

Na co se můžete těšit

Lékař online 24/7

Zdraví je u nás na prvním místě. Ušetřete čas dojížděním a poraďte se rovnou online. Lékař je vám k dispozici ve dne v noci.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Kateřině

Podobné nabídky

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields