Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Audio konzultant

Náš tým bychom rádi posílili o nového konzultanta, který se chce podílet na zajímavých audio projektech a být klíčovou součástí našeho týmu. Budete úzce spolupracovat s naším obchodním a produktovým oddělením a pomáhat nám v rozvoji našeho klientského portfolia.

Jako součást našeho audio týmu (Expres FM a Classic Praha) budete mít na starost převážně online část audia a dynamicky se rozvíjející trend podcastu (SeznamZpravy, Prozeny.cz, novinky.cz).

Budete mít klíčovou roli při prezentaci případových studií a nabídek pro naše klienty, takže se neobejdete bez výborné komunikace a prezentačních dovedností.

Dále bude vaší náplní práce účast na audio projektech, dotahování věcí a zajištění toho, aby všechny projekty byly zpracovány včas a efektivně.

Hledáme někoho s obchodním duchem, kdo dokáže chápat obchodní souvislosti a obchodní potenciál dokáže najít a využít. Vaším úkolem bude nejen zajistit projekty, ale také je proaktivně komunikovat a pečlivě dotahovat.

Důležité je být otevřený novým výzvám a mít chuť se učit a rozvíjet. Dostanete prostor pro seberealizaci a rozvoj vlastních nápadů.

Pracovat budete v mikrotýmu se zkušenou parťačkou, od které se můžete hodně naučit a v prvních měsících nováčkovi ráda se vším pomůže.

Nabídnout vám můžete také až 6 týdnů volna, příspěvek na stravu, Cafeterii, klouzavou pracovní dobu, možnost se vzdělávat ve spolupráci s interními trenéry a fajn kolegy v neformálním prostředím a spoustu dalších benefitů.

Pokud vás láká pracovat v týmu profesionálů, kteří se pohybují na špičce v oboru, přidejte se k nám! 

S kým budete spolupracovat

Jiří Tamašek
Manažer obchodního týmu rádií
V Seznamu pracuji od srpna 2019. Vedu obchodní tým rádií Expres FM a Classic Praha. V rádiovém prostředí se pohybuji 15 let a rádiová reklama je pro mě i po těch letech stále pojem a budoucnost. Rádio vnímáme i se zavřenýma očima a to z něj dělá neumírající business příležitost. Zakládám si na svém týmu, každý je tam osobnost a dohromady jsme skvěle fungující celek. Mimo práci mě naplňuje rodina, přátelé, sport a hlavně americký buldok jménem Laura.

Na co se můžete těšit

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Veronice

Podobné nabídky

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields