Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Obchodník online marketingových služeb Seznam.cz

Znáš tu bílou prvorepublikovou vilku na křižovatce na Ruské ulici? Pokud zrovna nejsme někde v terénu u klientů, tak přesně tady sedíme. V celé budově je nás 118 (zvenku to klame, že 🙂 ) a do týmu, kde hledáme možná právě tebe, nás je 7 + manažer týmu Lukáš.

A co děláme? Všichni se věnujeme obchodu – prodáváme reklamu 🙂

 Co můžeš očekávat?

  • Strach z toho, že by byla práce stereotypní – ten mít nemusíš. Čas budeš věnovat akvizicím, stávajícím klientům a nezbytnou součástí je taky práce v interních systémech, kde vše zaznamenáváme.
  • Nejpestřejší může být to, že klienti jsou ze všech možných odvětví, co si jen vzpomeneš. K dispozici budeš mít celý Moravskoslezský kraj.
  • Komunikace s klienty probíhá telefonicky i emailem, ale primárně jde o osobní schůzky. Každému z nich navrhujeme nabídku ušitou přímo na míru tak, aby mohl klient rozvíjet co nejefektivněji své podnikání a business cíle. Možná oceníš prostor pro kreativitu a individuální přístup k jednotlivým projektům.
  • Se vším ti pomůžeme. Je nám jasné, že naše produkty zřejmě neznáš. Je potřeba se zaškolit a vstřebat spooouustu informací, ale máme vlastní tým trenérů, kteří ti budou k dispozici. Stejně jako kolegové i manažer, kteří moc dobře ví, jaké byly jejich začátky.
  • V úvodu tě čeká zejména oslovování nových klientů. Budeš kombinovat vlastní schůzky s účastí na schůzkách kolegů, a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Bez řidičského oprávnění typu B se tedy neobejdeš. Po adaptačním období, které trvá většinou 3-5 měsíců, je pak práce naopak zaměřená především na péči o stávající klienty.
  • Výhodou, ne však podmínkou, bude znalost anglického nebo polského jazyka na komunikativní úrovni.
  • Pracujeme jen ve všední dny a máme pružnou pracovní dobu. Je na tobě, jestli jsi ranní ptáče nebo si chceš raději pospat. Od 10:00 do 15:00 ale očekáváme, že tady budeš s námi nebo v terénu u klientů, zbytek si ale nastavíš, jak ti to bude vyhovovat.
  • Možná oceníš 5 týdnů volna a až 5 dní free days, služební auto i k soukromým účelům, Cafeterii, příspěvky na stravu, pravidelnou dávku vitamínů do práce a další výhody. Super je i novinka v benefitech – Lékař online 24/7.
  • Jo… a krom spousty chlupatých (těch čtyřnohých) kámošů máme skvělé kolegy a kolegyně, ultra rodinné prostředí a …

…dej nám o sobě vědět a rádi ti řekneme víc :)

Mrkni na video níže a pojď být jedničkou s námi.

S kým budete spolupracovat

Lukáš Tyburec
Manažer obchodního týmu
Do jednoho z nejlepších tymů v celé republice hledám posilu, která má zápal, baví ji obchod a je samostatná. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. S pomocí obchodního týmu, trenérů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu. V rámci adaptace dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách nebo s nimi jednat po telefonu. Důležitá je ochota učit se novým věcem, vytrvalost, chuť cestovat a samozřejmě hledat pro naše klienty ta nejlepší možná řešení směřující k rozvoji jejich podnikání.

Na co se můžete těšit

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Dvakrát měsíčně dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Ostrava

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Ivě

Podobné nabídky

Ostrava, Ruská 87/11

Seznam.cz, a.s., Ruská 87/11, Ostrava

V okolí naší ostravské pobočky to žije. Především milovníci jídla si přijdou na své – najdete tu spousty restaurací i jídelen. S kolegy si tu můžete zahrát stolní fotbálek nebo uspořádat grilovačku po práci.

Máte jiné představy?

Pošlete nám rovnou svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, rádi se ozveme.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields