Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: OZP, muže i ženy.

Cloud Python Developer

V některém z našich týmů s různým zaměřením budete budovat, rozvíjet a spravovat cloudovou infrastrukturu, která pohání Seznam.cz.

Co vás čeká

  • využijete své znalosti a zkušenosti s programováním (Python, Bash, …)
  • setkáte se tu s technologiemi Linux, Docker, Kubernetes, Gitlab, Nginx, Grafana, Prometheus a mnoha dalšími
  • budete řešit incidenty v prostředí velkého datového, síťového a výpočetního provozu a hledat způsoby, jak jim předcházet
  • společně s kolegy v týmu zajišťujete pohotovost 24/7 nad službami, které vyvíjíte, testujete, nasazujete, monitorujete a provozujete (on-call, vzdáleně, nikam nejezdíte)

Na co se můžete těšit

  • unikátní projekt Seznam Compute Infrastructure (SCIF) – vytváříme univerzální platformu pro vývoj a provoz našich služeb – privátní cloudová platforma šitá na míru Seznamu, postavena primárně na opensource technologiích
  • práce s nejmodernějšími technologiemi (software i hardware)
  • naším společným cílem je platforma škálující přes tisíce serverů a několik datových center
  • v Seznamu máme neustále možnost učit se nové technologie a postupy a rozvíjet své znalosti při práci na velkých a zajímavých projektech

Co budete potřebovat

  • praktickou znalost programovacího jazyka Python
  • znalost operačního systému GNU/Linux a scriptování v shellu Bash

S kým budete spolupracovat

Jan Mojžíš
Vedoucí system administrátorů
V Seznamu pracuju více než 12 let. Nastupoval jsem na pozici administrátora, následně jsem se stal vedoucím malého týmu a dnes vedu celé oddělení systémových engineerů. Vedení lidí mě baví, ale ani na práci v konzoli jsem nezanevřel. Rád se seznamuju s novými technologiemi, kterých tu máme spoustu. Ve volném čase rád běhám a hraju fotbal.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Brno, Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Tereze