Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Systém operátor/ka (dohled v datovém centru)

Co vás čeká?

  • práce v datových centrech Seznam.cz

– DC Kokura – Horní Počernice (vlastní datové centrum Seznamu)
– DC Osaka – Praha Stodůlky
– DC Nagoja – Benátky nad Jizerou (druhé vlastní DC, aktuálně ve výstavbě, provoz od 3/2023)

  • sledování stavu systému v monitoringu a reagování na chyby dle proškolení a návodů
  • spolupráce s administrátory při řešení problémů (akce na vyžádání admina)
  • sepisování denních reportů a vedení skladu HW

Koho hledáme?

  • kolegu, který má analytické schopnosti, aktivní přístup, dobré komunikační schopnosti
  • zná koncepci klient/server komunikace (např. web server)
  • je aktivní řidič skupiny B
  • je ochoten pracovat ve směnném provozu (12 hodinové služby, včetně nočních, víkendů a svátků)
  • zkušenost se serverovým HW výhodou

Co nabízíme:

  • intenzivní zaškolení a pomoc s úvodní adaptací – nenecháme vás v tom :-)
  • až 6 týdnů volna (5 týdnů dovolené + 5 dní free days)
  • systém Cafeterie
  • tykání, nemáme dress code, rodinné a přátelské pracoviště
  • stravenkový paušál
  • interní vzdělávání
  • ovocné bedýnky 2x měsíčně
  • teambuildingy a firemní akce
  • zaměstnanecké slevy

Na co se můžete těšit

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Sabině