Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné i pro OZPVhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: OZP, muže i ženy.

Digital Marketing Manager

Co vás čeká?

  • Aktivní účast na marketingové strategii služeb Seznamu → Vyhledávání, aplikace Seznam.cz, Mapy.cz, Zboží.cz a další
  • Příprava strategie a taktiky online kampaní napříč online reklamními kanály (Display, Search, Video, Social, Email…)
  • Tvorba mediálních plánů, určování optimálního rozložení reklamních rozpočtů
  • Spolupráce s týmem specialistů na jednotlivé disciplíny (PPC, interní selfpromo kampaně, mailing a RTB)
  • Marketing mobilních aplikací, vyhodnocování v nástrojích Google Firebase, GA4, AppsFlyer
  • Automatizace (dynamické kreativy, kampaně a reporting)
  • Vyhodnocování marketingových aktivit z hlediska přínosu na tržby (ROI, LTV, atribuce, řízené experimenty…) a dopadu na značku (výzkumy, brandlifty)
  • Úzká spolupráce s brand manažery a kreativním týmem v marketingu Seznamu, ale i dalšími odděleními (produkt / obchod) napříč firmou

Koho hledáme?

  • Máte zkušenost s digitálním marketingem a plánováním kampaní napříč online kanály s data-driven přístupem
  • Chápete principy marketingové strategie (4P, positioning, segmentace, targeting, marketing funnel, customer journey)
  • Do hloubky rozumíte a aktivně pracujete alespoň s jednou z těchto oblastí: a) s PPC reklamou (Google, Sklik, Facebook); nebo b) RTB reklamou (Adform, Xandr); nebo c) webovou analytikou (Google Analytics, GTM); nebo d) emailingem a personalizovanou komunikací
  • Máte analytické přemýšlení a dovednosti, umíte interpretovat data a vyhodnocovat kampaně v Google Analytics, Looker Studiu, Good Data nebo podobném analytickém nástroji
  • Baví vás učit se a zlepšovat se, chcete se Seznamem posouvat své znalosti i pozici Seznamu na trhu

Co nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost pracovat z domova
  • Práci na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a dopadem
  • Práci na online kampaních s desítkami až stovkami milionů impresí
  • Spolupráci s týmem zkušených markeťáků a analytiků, sdílení know-how
  • Uvolněnou atmosféru, tykáme si, pomáháme si a kromě práce jsme zapálení i do společných volnočasových aktivit
  • Zapomeňte na dress code a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky
  • Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • Stabilitu velké firmy s dlouholetou tradicí, kterou jen tak něco neotřese

S kým budete spolupracovat

Jaroslav Slavičínský
Performance Manager
V popisu naší práce jsou marketingové kampaně jednotlivých značek a produktů Seznamu, které v Česku znají a používají miliony lidí. Mojí zodpovědností jsou výsledky a plnění cílů. Většinu času tvořím strategie, konzultuji nápady a podporuji celý tým. Rád pracuji s lidmi, kteří mají chuť dělat věci správně, rádi přicházejí věcem na kloub a práce je baví.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele