Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Konzultant Seznam Partner

Koho hledáme a co vás čeká?

  • Hlavním úkolem bude rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými partnery a hledání potenciálu pro jejich další rozvoj
  • Konzultant umí poradit a doporučit partnerům vhodné technologické řešení, takže se vyzná v reklamních systémech a v technologiích spojených s online reklamou
  • Pozice je vhodná pro ty, kdo jsou zvyklí pracovat s daty a jsou schopni komunikovat s partnery, pracovat v našich technologiích vás naučíme
  • Přirozenou asertivitu a diplomatické jednání využijete jak při komunikaci s partnery, tak napříč Seznamem
  • Budete spolupracovat s kolegy z produktu a vývoje na využívání technologií pro monetizaci

 Co nabízíme?

  • Dostanete příležitost ovlivňovat český vydavatelský trh a podílet se na velmi úspěšné službě Seznam Partner
  • Získáte zkušenosti s přípravou zcela nových projektů v online reklamě
  • Velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů – budete mít možnost hledat nové podněty pro další rozvoj služby a budovat stabilní obsahovou síť napříč českým internetem
  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code.
  • Pružnou pracovní dobu a HO, 6 týdnů volna a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu

S kým budete spolupracovat

Ondřej Kacbal
Manažer týmu RTB konzultací
Do Seznamu jsem přišel v roce 2014 na pozici obchodníka. Teď vedu nejrychleji rostoucí oddělení v Seznamu – RTB konzultace. Komunikujeme se všemi, které tohle téma zajímá, a snažíme se neustále držet na špičce znalostí programatického trhu. Mám rád psy, ale nikdy jsem žádného neměl, tak se do práce těším alespoň na ty, co patří kolegům.

Na co se můžete těšit

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Veronice