Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Analytik internetové návštěvnosti

Python

Python je převažující jazyk pro backendy v Seznamu. Najdete ho na obsahových webech, Mapách, Firmách, Zboží, v reklamních systémech atd. I celý výzkum funguje převážně na Pythonu. Zkrátka je všude, kde není důvod používat něco jiného.

Jsme česká internetová jednička a do týmu nyní hledáme Analytika internetové návštěvnosti.

Co Vás čeká:

 • Pomocí našeho interního webanalytického systému a dalších nástrojů budete analyzovat chování uživatelů vybraných služeb Seznamu a snažit se v něm odhalit zajímavosti, které pomohou lépe pochopit, co lidé na našich službách dělají a potřebují.
 • Svým kolegům z obchodního či produktového oddělení budete pomáhat v rozhodování zpracováním reportů a analýz o uživatelském chování.
 • Budete rozvíjet měření videoobsahu.
 • Pomůžete s hledáním zajímavých dat jako podkladů pro PR zprávy.
 • Ponesete podíl na rozvoji interního webanalytického systému Reporter.

Koho hledáme:

 • Umíte pracovat s velkým množstvím dat v Rku nebo Pythonu, výhodou je znalost SQL, data miningu či regulárních výrazů nebo některého z nástrojů webové analytiky.
 • Baví vás komunikace, protože za vámi může občas zaskočit kolega z obchodního či produktového oddělení, abyste mu pomohl s dílčí analýzou dat nebo s přípravou různých podkladů. Pravidelně pak diskutujete návštěvnické chování s kolegy na poradě a zásadní zjištění předáváte do produktového oddělení.
 • Zjištěná poznání umíte srozumitelně předat kolegům – ze změřených čísel například vyčtete, jak si služba stojí, případně manažerům vysvětlíte, co u dané metriky způsobilo výkyv, a jak je potřeba na změnu zareagovat.
 • Rádi zkoumáte data z různých úhlů pohledu a máte chuť učit se novým věcem.

Co nabízíme:

 • Staneš se aktivní součástí nového revolučního produktu, který má nejvyšší ambice na českém trhu
 • Práci, která má smysl – pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají ať už doma, v práci nebo třeba na cestách.
 • Možnost stát se součástí nového týmu v rámci webové analytiky.
 • Práci v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si a kromě práce sdílíme informace. Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.
 • Pružnou pracovní dobu včetně možnosti občasné práce z domova, 6 týdnů dovolené (5 týdnů dovolené + 5 free days) a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu.
 • Moderní kancelářské prostory naproti OC Nový Smíchov, fitko přímo v budově a do kanceláře si můžete vzít i svého psa.

Na jakých produktech se budete podílet

Stream.cz

Nejnavštěvovanější česká internetová televize, která baví každý týden téměř 3 miliony diváků. Okolo dvou pětin diváků sleduje videa z dílny Stream.cz na mobilech a tabletech.

Přejít na web

S kým budete spolupracovat

Jiří Mašek
Principal product manager
Do Seznamu jsem přišel v roce 2016 jako seniorní Java programátor. Svou pozici jsem ale záhy vyměnil za místo v produktovém týmu Skliku. Od té doby se věnuji statistikám a veškerému souvisejícímu zpracování dat v reklamním systému, v čemž je mi do značné míry výhodou praktická zkušenost z vývoje. Ve svém volném čase se věnuji vytrvalostnímu běhu, saunování a hraní videoher.

Na co se můžete těšit

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Sabině

Podobné nabídky

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields