Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Manažer obchodního týmu

Do pražského obchodu hledáme Manažera obchodního týmu. Na starosti budete mít tým 7 obchodníků a zodpovědnost za plnění obchodních plánů. Všichni si mezi sebou tykáme, nemáme dress code a jsme pet friendly :-). Staňte se Seznamákem a buďte jedničkou s námi.

Co vás čeká a koho hledáme?

  • Převezmete zodpovědnost za tým 7 obchodníků, kteří rozvíjí spolupráci s našimi klienty a hledají pro ně nejvhodnější řešení v oblasti online propagace. Neobejdete se tedy bez předchozí zkušenosti s vedením týmu – ideálně z oblasti obchodu.
  • Budete zodpovědný/á za plnění obchodních cílů
  • Budete mít dohled nad neustálým zlepšováním prodejních dovedností týmu – i když vám budou k dispozici interní trenéři, budeme potřebovat také vaše zkušenosti s rozvojem obchodníků
  • Rozhodně vás nemine každodenní práce v systémech a s čísly

Co nabízíme:

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Notebook a telefon dle vlastního výběru (Apple nebo Windows/Android)
  • 25 dní volna, 5 freedays, systém cafeterie, pružná pracovní doba a další výhody.
  • Motivující systém odměňování (fix + měsíční pohyblivá složka + kvartální odměna)
  • Možnost vzdělávat a rozvíjet se v oblasti propagace a reklamy, a to u české internetové jedničky.
  • Volné ruce při hledání cest k dosahování obchodních cílů
  • Přátelský kolektiv a zkušené kolegy
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele