Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Email Marketing Manager

Do marketingového týmu hledáme zkušeného specialistu, který nám pomůže s nastavením a exekucí strategie B2C mailingu.

Co bude vaším úkolem?

  • Tvorba email marketingových scénářů (akvizice, retence)
  • Práce na sjednocení našich zákaznických dat, návrh segmentace
  • Vytváření strategie pro B2C emailing
  • Příprava emailových rozesílek (včetně návrhu obsahu, konzultace textů)
  • Nastavení KPIs, optimalizace, měření, analýza dat, vyhodnocení a reporting
  • Práce s interními databázemi
  • Zodpovědnost za výkon e-mail marketingových aktivit
  • Testování emailů před rozesíláním
  • Automatizace a zapojení dynamických prvků

Co od Váš očekáváme?

  • Zkušenosti z oblasti CRM/email marketingu minimálně 2 roky
  • Analytické myšlení s citem pro vyhodnocování dat
  • Zkušenosti se správou e-mail marketing scénářů a automatizací
  • Práce s Mailkitem výhodou

Co vám nabízíme?

  • Práci na novém unikátním projektu v zázemí Seznamu
  • Flexibilní pracovní dobu, 6 týdnů dovolené
  • Pracovní telefon a notebook
  • Zapomeňte na dress code a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky
  • Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme

S kým budete spolupracovat

Jaroslav Slavičínský
Performance Manager
V popisu naší práce jsou marketingové kampaně jednotlivých značek a produktů Seznamu, které v Česku znají a používají miliony lidí. Mojí zodpovědností jsou výsledky a plnění cílů. Většinu času tvořím strategie, konzultuji nápady a podporuji celý tým. Rád pracuji s lidmi, kteří mají chuť dělat věci správně, rádi přicházejí věcem na kloub a práce je baví.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele