Přejít na obsah
Vhodné pro Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro: muže i ženy.

Produktový manager Cílení

Úkolem produktového managera týmu Cílení je kontinuální práce na rozvoji svěřených produktů s cílem výrazně posunout Seznam v oblastech personalizace služeb pro uživatele a cílení reklamy. Tato témata jsou pro nás naprosto zásadní, dostanete tak šanci výrazně ovlivnit směřování celé firmy. Vaše práce zlepší uživatelský zážitek milionů lidí, kteří denně používají weby a aplikace od Seznamu.

Co Vás čeká:

  • Budete mít na starost klíčové projekty a komponenty pro budoucnost celého Seznamu.
  • Přispějete k tvorbě strategie v oblasti personalizace služeb, obsahu a reklamy.
  • Dostanete silný a zkušený tým vývojářů, výzkumníků a projekťáka, který vám pomůže realizovat projekty a vize.
  • Budete využívat a ovlivňovat vývoj technologického stacku včetně nových komponent, jako je machine learning platforma nebo feature store.
  • Stanete se součástí nově vzniklé divize, kde vedle týmu Cílení fungují další týmy zaměřené na identitu nebo uživatelský profil.
  • Obrovská výzva, možnost seberealizace a profesního růstu v přátelském a profesionálním prostředí.

Koho hledáme:

  • Umíte přemýšlet strategicky – a to jak technicky, tak businessově. Své vize dokážete překlopit do realistických plánů a kvalitně napsaných produktových zadání.
  • Máte dobré organizační schopnosti.
  • Jste inovativní, přátelský a zodpovědný.
  • Umíte dobře komunikovat na různých úrovních a v různých kontextech od emailu po prezentaci před větším publikem.
  • Zkušenosti v oblasti personalizace, cílené reklamy, případně i strojového učení nebo práce s velkými daty jsou výhodou.

S kým budete spolupracovat

Dominik Kosorín
Ředitel divize Identity a uživatelského profilu
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2019 a od roku 2022 vedu divizi Identity a uživatelského profilu. Baví mě hledání správných řešení složitých problémů a neustálé změny, které svět digitální reklamy provázejí. Na Seznamu je pro mě skvělé, že dokážeme vyvíjet a implementovat cutting-edge produkty na světové úrovni a výrazně formovat směřování celého trhu. O digitální reklamě jsem napsal několik knížek, kromě toho rád fotím, stavím a sbírám Lego a trávím čas s rodinou.

Na co se můžete těšit

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Brno, Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Kateřině