Přejít na obsah
Vhodné pro: Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro muže i ženy.

Manager E-commerce Distribuce

Co Vás čeká:

  • Budete mít na starost distribuci cutting-edge produktů Seznamu pro e-shopy, e-shopové platformy a další klíčové partnery.
  • Nastavíte strategii pro dlouhodobá partnerství Seznamu s dalšími významnými hráči na trhu.
  • Pomůžete naučit uživatele Seznamu přihlašovat se na internetu pomocí Seznam přihlášení.
  • Stanete se součástí světově unikátního projektu Czech Ad ID a pomůžete jeho prosazení a rozvoji.
  • Významně ovlivníte další směřování českého internetu v oblasti personalizace a reklamy.

Koho hledáme:

  • Máte zkušenosti a kontakty v e-commerce světě, ideálně s platformami nebo velkými CZ hráči.
  • Máte track-record v domlouvání a udržování úspěšných dlouhodobých spoluprací.
  • Jste inovativní a zodpovědní.
  • Umíte dobře komunikovat na různých úrovních a v různých kontextech od emailu po prezentaci před větším publikem.

S kým budete spolupracovat

Dominik Kosorín
Ředitel divize Identity a uživatelského profilu
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2019 a od roku 2022 vedu divizi Identity a uživatelského profilu. Baví mě hledání správných řešení složitých problémů a neustálé změny, které svět digitální reklamy provázejí. Na Seznamu je pro mě skvělé, že dokážeme vyvíjet a implementovat cutting-edge produkty na světové úrovni a výrazně formovat směřování celého trhu. O digitální reklamě jsem napsal několik knížek, kromě toho rád fotím, stavím a sbírám Lego a trávím čas s rodinou.

Na co se můžete těšit

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Ivě