Přejít na obsah
Vhodné pro: Vhodné pro muže i ženy

Hledá se (ne) zkušený nadšenec do dat a tabulek, který Seznam Brand Studiu pomůže s kampaněmi

Co děláme v Seznam Brand Studiu?

Ve spolupráci s klientem vytváříme reklamní obsah, který nejen baví, ale je i smysluplný. V portfóliu máme jak textové formáty (Seznam Native, Advertorialy), tak i video pořady na Stream.cz nebo klientské podcasty. 

Koho hledáme?

Důležitou součástí naší práce je i následná distribuce jednotlivých formátů. Tedy to, aby se obsah dostal k těm správným lidem. Hledáme proto pohodově naladěného člověka, který nám s tím pomůže. Roky zkušeností nejsou třeba, rádi tě zaškolíme. Důležitější je pro nás chuť učit se, aktivní přístup k řešení různých situací a dobré komunikační dovednosti. 

Na čem v Brand Studiu pracujeme?

 • Projekty, které tvoříme jsou vždy na míru potřebám každého klienta. Tvoříme nejčtenější reklamu českého internetu. Tady se mrkni na naše projekty Seznam Native.
 • Tvoříme obsah, který má smysl a který baví nejen klienty, ale i čtenáře. Právě čtenáři jsou u nás na prvním místě, jejich důvěra je pro nás klíčová.
 • Publikujeme stovky projektů ročně, které jsou díky síle Seznamu vidět a za které získáváme ocenění i v mezinárodní konkurenci. Letos jsme vyhráli ocenění Studio roku v mezinárodní soutěži Native Advertising Awards. Získali jsme také tři zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili za realizované projekty.
 • Baví nás zkoušet neprošlapané cesty, a proto pořád hledáme nové výzvy.

Co přesně budeš v práci dělat?

 • Budeš mít na starost celkovou správu poutacích kampaní, a to včetně každodenní kontroly a hledání cest, jak dosáhnout nejlepší optimalizace kampaně.
 • S kampaněmi budeš pracovat nejen v našem interním reklamním systému, ale také v rámci Meta Business Suite / Business Managera a Skliku.
 • Čeká tě hooodně práce s daty, které budeš mít k dispozici z našich interních analytických systémů, jejich vyhodnocování a interpretace (připravíš pro ostatní kolegy analýzy a reporty).
 • Součástí tvé práce bude i testování a hledání cest, jak kampaně a produkty posunout ještě o něco dál.
 • Poznáš mnoho nových tváří. Jsme velká firma a spolupracujeme napříč různými týmy a odděleními v Seznamu jako jsou například obchodníci nebo vývoj reklamních systému a produktů.

Co bys měl(a) umět?

 • Neobejdeš se bez logického a analytického uvažování. Výsledky kampaní budeš pravidelně kontrolovat a hledat možnosti jejich optimalizace.
 • Excel je tvůj nejlepší kamarád. Čeká tě práce s kontingenčními tabulkami a větším objemem dat.
 • Deadliny jsou pro tebe závazné a dodržuješ je. Práci si můžeš rozvrhnout, jak budeš potřebovat. Panuje u nás velká svoboda. Termíny jsou pro nás ale zásadní.
 • Nebojíš se zodpovědnosti. Vždycky budeš mít podporu celého týmu, časem ale bude spousta rozhodnutí na tobě.
 • Pokud máš předchozí zkušenost se správou online kampaní a analytickými nástroji, je to výhodou, jako podmínku to však nemáme.
 • Rád komunikuješ. Jelikož na jednom projektu dělá třeba i deset lidí, je třeba spolu vzájemně mluvit. V Seznam Brand Studiu rozhodně nečekej tichou kancelář

Jak bychom popsali náš tým?

Sranda, sranda a zase sranda. Dobré vztahy v týmu jsou pro nás důležité. I proto hledáme někoho, kdo k nám zapadne a nějakou dobu u nás zůstane. Zaujala tě nabídka a chtěl by ses dozvědět víc? Pošli nám svoje CV a přidej několik řádek o tom, proč bys s námi chtěl pracovat.

Na co se můžete těšit

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Kateřině

Podobné nabídky

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields