Přejít na obsah

QA Specialista Senior pro Mapy.cz

Praha  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Náš lovebrand Mapy.cz hledá nového kolegu/kolegyni, který/která bude mít chuť postavit a poté udržovat řešení na automatizované testování webových stránek. Výzvou pro vás bude vedení menšího týmu (v pozdnější fázi), který testuje mobilní aplikace.

Co vás čeká?

  • Práce na službě Mapy.cz kterou denně používají statisíce lidí
  • Vývoj a údržba automatizovaných testů webu Mapy.cz
  • Dohled nad testováním mobilních aplikací
  • Vývoj skriptů na podporu testování

Co od vás potřebujeme my?

  • Zkušenosti s automatizovanými testy webových stránek (například selenium)
  • Nebojíte se vést malý tým lidí
  • Umíte nějaký skriptovací jazyk, ideálně Python
  • Povědomí o fungování mobilních aplikací – android i iOS
  • Ochota učit se novým věcem a práce v týmu
  • Práce s ticketovacím systémem, agilním vývojem
  • Angličtina na úrovní čtení technické dokumentace

Na co se můžete těšit?

  • Partu přátelských kolegů a kolegyň se smyslem pro humor
  • Svobodné prostředí pro seberealizaci, rádi implementujeme nové myšlenky a nápady
  • Možnost naučit se spoustu nových věcí
  • Máme spoustu benefitu 5 týdnů dovolené, 3 sick days, možnost home office (3 dny v týdnu), cafeterie, jsme pet friendly, vyberete jsi techniku s kterou rádi pracujete…a mnoho dalšího
  • A v neposlední řadě na možnost se u toho všeho dobře bavit :-)

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Jan Havlíček
Vedoucí týmu vývoje pro Mapy.cz
Do Seznamu jsem nastoupil jako programátor v roce 2013. Teď vedu tým C++ i Python programátorů, kteří dále vylepšují Mapy.cz a Jízdní řády. Snažím se, abychom drželi krok s novými technologiemi, a kladu důraz na automatizaci. Na práci mě nejvíc baví, že je různorodá, a stále se tak můžu učit něco nového.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii