Přejít na obsah

Obchodní zástupce pro Sreality

České Budějovice  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 6 dalšími obchodníky a manažerem Alešem Čermákem. Kancelář a zázemí je v Českých Budějovicích. Budete se starat o klienty z řad realitních kanceláří v regionu Příbram, Beroun, Písek, Tábor a pomáhat jim s přípravou kampaní na Seznamu. Budete cestovat mezi pobočkami v Budějovicích a Prahou.

Na začátku vás čeká školení a seznamování s portfoliem služeb a stávajících klientů.  Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení, podporu zkušených kolegů, manažera i trenérského týmu. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. 

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace, péče o zákazníky a dokážete rozpoznat obchodní příležitost, umíte aktivně nabídnout řešení vhodné pro konkrétního klienta. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita a potřeby zákazníka jsou u nás na prvním místě, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Definujeme vám cíle, ale svůj den a harmonogram si plánujete samostatně a je na vás, jak si ho zorganizujete. 

Aleš (Manažer obchodního týmu):

V obchodě a službách klientům působím již řadu let a rád bych nyní našel do svého týmu někoho, kdo má také tyto zkušenosti. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit své obchodní cíle. 

Adam (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám krásy našeho kraje a starám se o zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka u nás i v Evropě. Jsem hrdý na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš ?

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

České Budějovice, Nádražní 159/21

Seznam.cz, a.s., Nádražní 159/21, České Budějovice

Naše jihočeská pobočka stojí hned vedle vlakového a autobusového nádraží. Mimo jiné se pyšní skvělým popracovním vyžitím. Zajít můžete do některé z přilehlých restaurací nebo se podívat do obchodů v místním nákupním centru.

Zajímá vás tato pozice? Napište Monice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka