Přejít na obsah

Konzultant pro klíčové partnery

Praha  •  Marketing a reklama, Ostatní specialisté

Koho hledáme?

  • Vyznáte se v reklamních systémech a v technologiích spojených s online reklamou a orientujete se na českém online trhu
  • Nechybí vám diplomatické jednání a přirozená asertivita, kterou využijete jak při komunikaci napříč Seznamem, tak i s klíčovými obchodními partnery zejm. TOP 10 českými mediálními domy
  • Preferujeme alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici

Co vás čeká?

  • Budete radit a doporučovat partnerům vhodné technologické řešení
  • Budete spolupracovat s kolegy z produktu a vývoje na využívání technologií pro monetizaci
  • Vaším úkolem bude rozvíjet dlouhodobé vztahy s klíčovými partnery a hledat potenciál pro jejich další rozvoj

 Co nabízíme?

  • Dostanete příležitost ovlivňovat český vydavatelský trh a podílet se na velmi úspěšné službě Seznam Partner. Nabíráme na nové místo pro péči o TOP10 vydavatelů a uvádění nových produktů programu Seznam Partner (diskuzní modul, doporučovací modul a přihlášení přes Seznam).
  • Získáte zkušenosti s přípravou zcela nových projektů v online reklamě
  • Velkou míru seberealizace a rozvoje vlastních nápadů, budete mít možnost hledat nové podněty pro další rozvoj služby Seznam Partner a budovat stabilní obsahovou síť napříč českým internetem
  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti a společně hledáme vhodné cesty a řešení.
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code.
  • Pružnou pracovní dobu a HO, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, stravenky, 3 sick days.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Monice