Přejít na obsah

Obchodník pro prodej služeb online marketingu Seznam.cz

Brno  •  Obchod  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Pomáháme našim klientům získávat zákazníky na internetu. Klienti se liší a přichází z různých prostředí. Úkolem obchodníka je komunikace a nacházení toho nejlepšího řešení na míru klienta, tak aby mohl rozvíjet co nejefektivněji své podnikání a business cíle. 

V týmu budete spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerem Tomášem. Kancelář a celý tým má zázemí v Brně. Svěříme vám klienty v celém JM kraji.  

Na začátku vás čeká zejména oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce naopak zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

Tomáš (Manažer obchodního týmu):

V Seznam.cz pracuji od roku 2011 a do obchodního týmu aktuálně hledám posilu. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit své obchodní cíle. 

Honza (Obchodník):

V mé práci jsem často na cestách, poznávám krásy našeho kraje a starám se o zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je fajn sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka u nás i v Evropě. Jsem rád za to, že jsem „Seznamák“ a tobě mohu práci u nás jen doporučit. 

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Zajímavá finanční odměna

Vaši práci a talent náležitě oceníme.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Zajímá vás tato pozice? Napište Eleně

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka