Přejít na obsah

Editor pro domácí zpravodajství

Praha  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • Budete editorem domácího zpravodajství Seznam zpráv, který je součástí největšího českého internetového portálu Seznam.cz
  • Kontrolovat jednotlivé příspěvky redaktorů
  • Budete zodpovědný za obsah v souladu s pravidly redakce a etickým kodexem
  • Práce je na cca 40 hodin týdně – externě

Co od vás potřebujeme

  • Zkušenosti a praxi s editováním textů
  • Výbornou češtinu
  • Zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme

  • Práci v redakci, která se zaměřuje na autorský zpravodajský obsah a kde působí desítky předních českých žurnalistů
  • Pohodovou atmosféru a spolupráci se zkušenými kolegy

S kým budete spolupracovat

Jakub Unger
Ředitel divize Zpravodajství a TV
Jsem Seznamák od roku 2016, kdy jsem přišel postavit zpravodajství, televizi i nový obsah pro rádia. Jako novináře mě baví poznávat výjimečné lidi, propojovat jejich příběhy a podporovat originální nápady. A to se mi v Seznamu plní každý den.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Monice