Přejít na obsah

Recruiter

Praha  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Naši recruiteři říkají, že hledat (nejen) IT pozice pro Seznam je mnohem lepší, než pro jakoukoliv jinou předchozí firmu. V tom máme velké štěstí. Za námi stojí síla naší značky, děláme na projektech, které mají smysl pro miliony lidí, nabízíme všem rozvoj dovedností, znalostí, těm nejlepším posun na vyšší pozice. Naši manažeři s námi aktivně spolupracují, nechají si poradit, oslovují potenciální kandidáty. Máme několik poboček po celé ČR, rozjeli jsme nábor i na Slovensku. 

Jak se vnímáme

  • Volno znamená volno. Nikdo neočekává, že budeme připraveni k útoku 24/7. A dovču si můžeme vzít i dlouhodobou.
  • HO je pro nás pracovní nástroj, díky kterému máme víc času na naši práci, ale moc rádi se potkáváme v kanceláři. My se prostě máme v týmu rádi.
  • Nábor je samozřejmě hlavní téma naší práce, ale k tomu děláme i nezbytnou adminu a všechny potřebné kroky, které vedou k cíli s názvem „Z kandidáta se stal nový Seznamák“. Proto potřebujeme dalšího pečlivého člověka s dlouhodobějšími zkušenostmi v oblasti náboru.
  • Mimo nábor děláme na projektech, kterými náš nábor zlepšujeme a zvyšujeme spokojenost Seznamáků a kandidátů. Pro lepší představu… např., v IT oblasti jde hlavně o hackathony, IT akademie, pracujeme na podpoře našich odborníků při přípravě na konference a jezdíme s nimi na pracovní veletrhy.  Tedy, když to zrovna jde a zdá se, že letos to bude opět jízda.
  • Stejně tak i v non-IT náborech hledáme cesty, jak lidem přiblížit „o čem je Seznam a jak se nám tu žije”. Snažíme se dát lidem pravdivou formou najevo, že nastoupit k nám stojí za to. Jestli tě už tady napadá, jaké další aktivity by se daly uvést do praxe, tak to může být tvůj příští osobní projekt. Stačí s ním přijít a rozpracovat ho.

Prosím, odškrtni si:

  • V náboru jsem nějaký čas dělal/a. Za nábor v IT jsou dvě čárky.
  • Umím vzít za práci a dodělat jí do konce.
  • Když mi někdo dává zpětnou vazbu, poslouchám ho a pak řeším, co z toho si mám pro sebe vzít a změnit.
  • Rád/a pomůžu kolegům v týmu.

Jestli máš 4 – 5 bodů, ozvi se. My je máme taky, takže by nám to mohlo společně klapat. Budeme moc rádi, pokud se budeme moci vidět nebo sejít osobně. 

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

David Koláček
Manažer náboru
V Seznamu se starám o nábor nových a co možná nejtalentovanějších lidí. Přes 9 let jsem se zabýval interním vzděláváním a cíleným rozvojem lidí. K náboru jsem tím pádem měl vždycky blízko. V poslední době si na vlastní kůži ověřuji, jak je užitečné spojit dovednosti trenéra s dovednostmi manažera týmu náborářů. Seznam je pro mě velký kus života a doufám, že ještě dlouho bude. V soukromí jsem táta, manžel, truhlář a hokejista srdcař amatér.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka