Přejít na obsah

Specialista HR marketingu

Praha  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

„Jsme špičková technologická společnost, za naše produkty kope silné obchodní oddělení a přinášíme neúnavně nezávislé zpravodajství přes web, rádia a televizi. Naše služby neustále rozvíjíme, a proto hledáme další nové tváře.“

Že tohle umíš napsat lépe (ačkoliv vše je pravda)? Umíš k tomu navrhnout trefnou grafiku, zajistit vhodné promo na vhodných sociálních sítích? Umíš vyhodnotit úspěšnost takové kampaně? A umíš s ní vyvodit potřebné změny?  No, sláva… 

Seznamácký nábor potřebuje nově kolegu/yni, který se kompletně postará o HR marketing. A nebude na to sám. Ve spolupráci s ostatními týmy z marketingu, PR, Interní komunikace a dalších týmů bude vytvářet všechny ty skvělé věci pro podporu náboru a budování employer brandu. Už delší dobu vidíme, že jsme se posunuli tak daleko, že na tuhle agendu potřebujeme zkušenou posilu. 

Potřebujeme někoho kdo:

 • dělá aktivně HR marketing, aktivity na podporu Employer brandingu, vyzná se ve vytváření HR marketingové strategie, ve spolupráci se školami, má zkušenosti s účastí na pracovních veletrzích, ale také v rozvoji karierního webu apod., Nezbytná je zkušenost s různými IT komunitami. Zkrátka vše, co je potřeba, aby nábor do Seznamu běžel ještě líp
 • je snadno k nalezení na sítích, což je důkaz, že „to“ opravdu dělá
 • , co znamená EVP, HRM, EB, HM, GA, FB, TW, LIN, ATS
 • navíc má za sebou působení na některé z pozic jako Talent Sourcer, Recruiter, Personalista, atp. Potřebujeme to proto, aby věděl, na čem lidé v HR pracují, co řeší na denní bázi a co jim může pomoc
 • umí spolupracovat s lidmi okolo sebe, tedy nejen v rámci HR oddělení, kde bude doma, ale i s ostatními kolegy ve firmě a umí spolupracovat i s externími partnery. Komunikovat s těmito lidmi umí tak, že se s ním budou chtít znovu potkat a zároveň se mu budou všechny úkoly dařit dokončovat
 • je schopen komunikovat v anglickém jazyce
 • je schopen zorganizovat si svou práci, spolupracovat a nabízet možnosti řešení
 • je ochoten cestovat za HRM akcemi, umí na těchto akcích skvěle reprezentovat firmu a proto, ŘP sk. B bude fajn, jinak zbývá bus nebo vlak

Nepotřebujeme grafika a copíka a marketéra v jedné osobě. Na to budeš mí k ruce profíky, ale cit pro věc a schopnost vysvětlit, co pro HR potřebuješ zajistit, mít musíš. Tvým hlavním úkolem bude pomáhat šéfovi náboru s tím, aby se do Seznamu dostali ti správní lidé ve správný čas.

Při výběrku budeme nejprve potřebovat vědět, co vše máš ve své výbavě, aby ti tahle práce šla od ruky a pak ti ještě pošleme domácí úkol. Vypadá to na prezentaci toho, jak si práci u nás představuješ, pokud tvůj jediný cíl je „podporovat HRM aktivitami náš nábor“.

Pokud se nám přihlásí dost lidí, což neskromně předpokládáme, dovolíme si udělat ácéčko.

Je to velká porce, toho jsme si vědomi, ale zaslouženou odměnou pro tebe by měla být možnost pracovat pro hodně moc fajn firmu s hodně moc fajn lidmi.

 • Získáš i všechny seznamácké benefity
 • Čeká tě velká svoboda v realizaci a všeobecná chuť naslouchat tvým nápadům a názorům
 • Naše práce nás moc baví, a to je znát na atmosféře, ve které pracujeme

Jdeš do toho s námi?

Pošli nám prosím i své portfolio, výsledky tvé práce, ze kterých si můžeme na první dobrou udělat obrázek o tom, jakým směrem tebou podporovaný HRM jde.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

S kým budete spolupracovat

David Koláček
Manažer náboru
V Seznamu se starám o nábor nových a co možná nejtalentovanějších lidí. Přes 9 let jsem se zabýval interním vzděláváním a cíleným rozvojem lidí. K náboru jsem tím pádem měl vždycky blízko. V poslední době si na vlastní kůži ověřuji, jak je užitečné spojit dovednosti trenéra s dovednostmi manažera týmu náborářů. Seznam je pro mě velký kus života a doufám, že ještě dlouho bude. V soukromí jsem táta, manžel, truhlář a hokejista srdcař amatér.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka