Přejít na obsah

Teamleader RTB

Praha  •  Marketing a reklama, Obchod  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

  • Příprava ročních plánů, strategie a roadmapy.
  • Komunikace s důležitými partnery a klienty, příprava návrhů na spolupráci
  • Odpovědnost za sledování trendů investic do RTB reklamy přicházejících od jednotlivých agentur a technologických partnerů, při klesajících příjmech navrhování vhodných řešení.
  • Interní komunikace s týmy jako je Plánování, Obchodníci, Produkt.
  • Pomoc s cenotvorbou, rozšiřováním nabídky, přípravou nových produktů nebo nových cross-department spoluprací.

Co potřebujete?

  • Hledáme někoho, kdo umí lidi vést, motivovat a rozvíjet.
  • Zkušenost s RTB je nezbytná.
  • Analytické myšlení potřebujete pro práci s daty, jejich porovnávání a hledání trendů – používáme Gooddata dashboardy a reporty z jednotlivých konzolí – Xandr SSP a Pubmatic SSP.
  • Očekáváme, že budete mít přehled o trhu, nabízených produktech a konkurenčních cenách
  • Zkušenost s DMP nebo DSP je velkou výhodou.
  • Uvítáme proaktivní přístup, schopnost samostatné práce a rozhodování, za které se nebojíte převzít zodpovědnost.

Co nabízíme?

  • Jsme velká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme tak jistotu, že s námi jen tak něco neotřese. Navíc se nebojíme inovací a přivítáme každý dobrý nápad.
  • V ČR nenajdete publishera, který by byl v automatizovaném obchodování s reklamu dál a efektivněji monetizoval každou jednu impresi.
  • Ke klientům přistupujeme partnersky. Zaměřujeme se na dlouhodobé vztahy, rady a konzultace. Jsme pyšní na to, co prodáváme. Naše produkty a služby totiž pomáhají klientům v podnikání.
  • Kdo má chuť se vzdělávat a rozvíjet, pomohou mu manažeři i interní trenéři.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, 3 sick days, fitko.

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Kacbal
Manažer týmu RTB konzultací
Do Seznamu jsem přišel v roce 2014 na pozici obchodníka. Teď vedu nejrychleji rostoucí oddělení v Seznamu – RTB konzultace. Komunikujeme se všemi, které tohle téma zajímá, a snažíme se neustále držet na špičce znalostí programatického trhu. Mám rád psy, ale nikdy jsem žádného neměl, tak se do práce těším alespoň na ty, co patří kolegům.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Kateřině