Přejít na obsah

Obchodní zástupce online marketing

Praha  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Obchodní zástupce pro region Praha

V týmu budete spolupracovat se 7 dalšími obchodníky a manažerkou Ninou Hofschnaidrovou. Kancelář a celý tým má zázemí na centrále na Smíchově. Bez předchozí obchodní praxe se neobejdete, ale do oblasti online reklamy a marketingu vás rádi zaškolíme.

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

Nina (Manažer obchodního týmu):

V obchodě a službách klientům působím již řadu let a ráda bych nyní našla do svého týmu někoho, kdo má také tyto zkušenosti. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. V rámci svěřeného regionu budeš s klienty jak v telefonickém kontaktu, tak s nimi denně jednat na osobních schůzkách. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle. 

Veronika (Obchodník):

V práci obchodníka pro Seznam.cz mě baví především osobní kontakt s klienty, kterým pomáhám v rozvoji jejich podnikání prostřednictvím online reklamy. Práce obchodníka mě uspokojuje ve více směrech – je velmi různorodá, potkávám se zajímavými lidmi a svět online reklamy je velmi dynamický. Líbí se mi pracovat pro firmu, která se neustále vyvíjí a patří mezi jedničky na českém trhu. Je velmi příjemný pocit vidět a být součástí růstu jednotlivých firem, a tím si i plnit své obchodní cíle. Jsem ráda, že mohu pracovat pro českou firmu jako je Seznam.cz, proto ani ty neváhej a staň se jedním z nás. 

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Nina Hofschnaidrová
Manažerka obchodního týmu
V Seznamu vedu jeden z týmů pražských Account manažerů. Celkově v obchodě na různých pozicích působím více než 15 let. Na práci v Seznamu mě baví energie a rychlost, s jakou funguje a rozvíjí se. Kvalitní servis, péče a orientace v online marketingu mých obchodníků denně pomáhá našim klientům v rozvoji jejich podnikání na českém trhu. Ve volném čase ráda fotím nebo trávím chvíle v přírodě se psem.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Monice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka