Přejít na obsah
Vhodné pro: Vhodné pro muže i ženy

Obchodní zástupce pro online marketing

V týmu budete spolupracovat s 8 dalšími obchodníky a manažerem Ondřejem Čermákem. Kancelář a celý tým má zázemí na centrále na Smíchově. Svěříme vám střední a malé klienty v regionu Praha.  

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

Ondra (Manažer obchodního týmu):

V obchodě pracuji celou profesní dráhu, v Seznamu poslední 3roky. Jak rád říkám, jsme takový korporát po sousedsku . A pokud tě zajímá prostředí stabilní společnosti, která se neustále posouvá dopředu, jsi na správné adrese. Společně s týmem kolegů obchodníků, budeš působit v regionu Prahy a jejího blízkého okolí. Zkušenosti v obchodě jsou výhodou, ale podstatná je chuť se učit novým věcem, plus samozřejmě chuť plnit obchodní plány a tím si odnést zajímavější výplatu. Tedy pošli své CVko a pojď se s námi potkat a dozvědět se více….

Marek (Obchodník):

Na mé práci mě nejvíce baví, že se můžu setkávat se zajímavými lidmi ať už jsou to začínající podnikatelé nebo zavedené společnosti z různých oblastí. Po pracovní i lidské stránce je mi velkou oporou náš obchodní tým a skvělí kolegové. V neposlední řadě musím zmínit reklamní kanály a produkty Seznamu, které téměř nemají konkurenci a při správném uchopení pomohou k dosažení stanovených cílů.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Čermák
Manažer obchodního týmu
V obchodu pracuji prakticky celou profesní dráhu. V Seznamu jsem necelé 3 roky na pozici manažera obchodního týmu. Seznam je pro mě ztělesněním společnosti s jasnou vizí, kvalitním produktem, ale také přátelskou a otevřenou firemní kulturou. S týmem obchodníků se zaměřujeme na středně velké společnosti v regionu Prahy, kde řešíme potřeby klientů, ale samozřejmě také plnění firemních cílů.

Na co se můžete těšit

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.
Praha

Zalíbila se vám tato pozice? Napište Nele

Podobné nabídky

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields