Přejít na obsah

Zboží je boží! Pomůžeš nám s jeho frontendem?

Praha  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Proč Zboží?

Jednoduše proto, že “Zboží je boží”. Baví nás řešit výzvy a že jich na zboží je požehnaně. Musíme se například vypořádat s velkým počtem uživatelů, konkrétně 1 774 645, a proto je pro nás důležitá stabilita a rychlost, takže pojmy jako “code splitting” nebo “lazy-loading” nám nejsou cizí. Aktuálně nám celé Zbozi.cz běží v technologii React a pracujeme na SSR (Next.js), abychom rychlost celé služby posunuli zase o kus dál a hlavně také měli vylaďené SEO. Tlačítka, odsazení a nebo třeba pozicování prvků řešíme pomocí Less. Kod píšeme v TypeScript, protože typy už nás několikrát zachránily od bolesti hlavy. Ale jenom to by nestačilo, a proto píšeme i unit testy v Jest. Dále testujeme i React komponenty, kde si pomáháme knihovnou Enzyme. A v neposlední řadě také píšeme e2e testy, kde používám Cypress.

Jak funguje váš budoucí tým?

Jsme tým, který se snaží dělat věci s rozmyslem. Nepotrpíme si na formalismy, dáváme přednost lidské domluvě. Nebojíme se říct si, že vše nejde podle plánu a (nejen) v případě komplikací si vzájemně pomáháme. Důležitá je pro nás spolehlivost a důvěra, když se na něčem domluvíme, mělo by se to dodržet nebo včas upozornit na problém. Snažíme se o čistá řešení, ale nestavíme vzdušné zámky.

A co ještě můžete získat?                                                                 

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Kolegy s otevřenou myslí, kteří jsou vždy připraveni ti s čímkoliv pomoci. Iniciativa je vždy vítána. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Pružnou pracovní dobu a hromadu dalších benefitů.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

S kým budete spolupracovat

Petr Novák
Vedoucí vývoje
V Seznamu pracuju jako vedoucí vývoje. Původně jsem se věnoval jen Zboží.cz, ale teď k němu přibyly i další věci. Moje hlavní práce je nepřekážet vývojářům. Kromě toho pomáhám s plánováním práce a různými vedlejšími aktivitami, jako je třeba lákání nových duší.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Tereze

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka