Přejít na obsah

Vývojář pro Doporučování

Praha  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co v týmu děláme

Věděli jste, že na jednotlivých webech Seznamu (domovská stránka www.seznam.cz, www.novinky.cz, www.stream.cz …) doporučujeme našim návštěvníkům články a videa šitá přímo na míru? Děláme to pomocí vlastního doporučovacího systému, který je založen na strojovém učení. Dokážeme díky němu odhadnout, co by naše uživatele mohlo zajímat, čímž se k nim vždy dostane relevantní obsah. Jediné, co nám chybí je pár dalších rukou, které nám s tím pomůžou.

Koho hledáme a co bude vaše role

Hledáme vývojáře s chutí podílet se na vývoji state-of-the-art doporučovacího systému pro nejnavštěvovanější weby v České republice. Potřebujeme znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Python výhodou) a zkušenosti s relačními či NoSQL databázemi. V týmu se budete starat o vývoj komponent převážně v Pythonu, od zpracování uživatelských interakcí (Apache Kafka, ElasticSearch), trénování ML modelů (Vowpal Wabbit, TensorFlow).

Načítání kandidátů pro doporučení (Python, MySQL, Couchbase) až po konečné doporučovací API. Provozované služby běží v Dockeru v rámci vlastní serverovny v Kubernetes clusteru.

Automatizaci obstarává GitLab CI, který ladí náš dedikovaný DevOps(ák). Pokud máš rád optimalizaci výkonu aplikací a chtěl by ses podílet na vývoji systému, který obsluhuje přes 10 tisíc požadavků za vteřinu a zpracovává desítky tisíc událostí za vteřinu, ozvi se nám.

A co Vám nabídneme my?  

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů (sick days, příspěvek na cestování, sport nebo kulturu, pet friendly kanceláře, posilovnu…) .  

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Krišica
Ředitel divize Reklamy
V Seznamu jsem začínal v roce 2012 jako jeden z prvních konzultantů reklamního systému Sklik. Později jsem vedl a budoval týmy Skliku a RTB. Od října 2017 vedu divizi Reklamy včetně celého vývoje a produktu – tedy Sklik, RTB, DMP, doporučování obsahu, reklamní produkty i spolupráci s vydavateli. Líbí se mi, že můžu rozjíždět nové projekty i technologie a pořád zkoušet nové věci. Mimo práci dělám přechodného pěstouna, rád si zahraju šachy, zajdu do kavárny nebo čtu Bibli.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka