Přejít na obsah

Vývojář strojového učení pro doporučování (Python)

Praha  •  Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co v týmu děláme

Věděli jste, že na jednotlivých webech Seznamu (domovská stránka www.seznam.cz, www.novinky.cz, www.stream.cz …) doporučujeme našim návštěvníkům články a videa šitá přímo na míru? Děláme to pomocí vlastního doporučovacího systému, který je založen na strojovém učení. Dokážeme díky němu odhadnout, co by naše uživatele mohlo zajímat, čímž se k nim vždy dostane relevantní obsah. Jediné, co nám chybí je pár dalších rukou, které nám s tím pomůžou.

Koho hledáme a co bude vaše role

Hledáme vývojáře s chutí podílet se na vývoji state-of-the-art doporučovacího systému pro nejnavštěvovanější weby v České republice. 

Hledáte příležitost ke smysluplnému využití strojového učení? My jich máme tolik, že je nestačíme implementovat. Potřebujeme znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Python, GO výhodou) a alespoň základní zkušenosti s relačními či NoSQL databázemi. 

V týmu se budete starat o vývoj komponent převážně v Pythonu, od zpracování uživatelských interakcí (Apache Kafka, ElasticSearch), trénování ML modelů (Vowpal Wabbit, TensorFlow), načítání kandidátů pro doporučení (Python, MySQL, Couchbase) až po konečné doporučovací API

Provozované služby běží v Dockeru v rámci vlastní serverovny v Kubernetes clusteru. Automatizaci obstarává GitLab CI, který ladí náš dedikovaný DevOps(ák). 

Pokud máte rádi optimalizaci výkonu aplikací a chtěli by ses podílet na vývoji systému, který obsluhuje přes 10 tisíc požadavků za vteřinu a zpracovává desítky tisíc událostí za vteřinu, ozvite se nám. 

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Stanislav Nowak
Vedoucí týmu vývoje
V Seznamu se věnuji doporučovacím systémům, na kterých mě baví aplikace strojového učení na bezprostřední zlepšení uživatelského zážitku při konzumaci obsahu. V současnosti vedu tým, který umožní používat naše technologie i partnerům Seznamu. Ve volném čase se věnuji deskovým hrám a vaření piva.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka