Přejít na obsah

Vývojář/ka JVM systému pro streamové zpracování velkých dat

Olomouc, Ostrava  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

– Data, která firmy zpracovávají, jsou za poslední dekádu 25x větší než před 10ti lety. Chtěli byste se je také naučit zpracovávat? 

– V Seznamu máme jedny z největších zkušeností, jak s nimi naložit pomocí největších Hadoop clusterů v ČR a Spark nebo Flink jobů. 

– Nyní přichází doba streamu. Otevíráme nové pozice nejen v Ostravě, kde vás naučíme velká data zpracovávat streamově pomocí Kafky a Flinku. 

Streamové zpracování dat bude vaším denním chlebem a získáte jedinečné zkušenosti, které jsou neocenitelné na trhu práce. 

– Neváhejte kontaktovat naše HR a přijďte se nezávazně navštívit naší prvorepublikovou vilku v srdci Vítkovic vedle zámečku a popovídat si s námi, jak to v Seznamu děláme. 

– Joby píšeme v Javě, Kotlinu nebo Scale. Ať jsi junior nebo senior, práci s daty tě naučíme jako nikdo jiný.

Čím vám ještě uděláme radost

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

S kým budete spolupracovat

Jan Sonnek
Vedoucí týmu vývoje
Do Seznamu jsem nastoupil jako Java vývojář jobů pro zpracovaní velkých dat v týmu Statistik. Měl jsem možnost pracovat s největšími Hadoop clustery v ČR a prohloubil jsem si znalosti technologií Spark a Flink. Touha pomáhat ostatním a podílet se na rozvoji divize Reklamy mě přivedla do týmu Cílení. Ten nabízí jak personálně, tak technologicky různorodou práci. Je možné pracovat s výkonnými servery stavěnými na rychlou odezvu do 15 ms, nebo naopak s BigData clustery.
 
Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka