Přejít na obsah

Copywriter/ka pro Marketing

Praha  •  Marketing a reklama, Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Do našeho kreativního týmu copywriterů a grafiků hledáme nového parťáka na plný úvazek, který přinese svěží nápady, energii a zkušenosti při přípravě nejrůznějších materiálů a kampaní – od popisků tlačítek až po televizní reklamy. Čeká vás práce téměř na všech B2C i B2B službách, které Seznam nabízí – ať už je to Stream, Mapy, Zboží, Vyhledávání nebo Sklik či RTB.

Představujeme si vás jako

  • Kreativního parťáka, který umí věci vymýšlet a nad věcmi také přemýšlet. 
  • Týmového parťáka, který bude spolupracovat s kolegy grafiky, branďáky, evenťáky a performance -ťáky (tady zkratku ještě nedáme).
  • Všestranného parťáka, který zvládá rozmanitost zadání – v jedné chvíli můžete pracovat na B2B prezentaci a v druhé třeba na scénáři televizního spotu.
  • Zkušeného parťáka, který zná prostředí marketingu a má portfolio, kterým se rád pochlubí. Zkušenost na obdobné pozici je podmínkou. 
  • Spolehlivého parťáka, který dodrží termíny, dokáže svou práci obhájit, ale zároveň snést i nějakou tu konstruktivní kritiku – do tvůrčího procesu se často zapojují i jiná oddělení, jsme velká firma.

Na oplátku vám nabízíme

  • Široké možnosti „vyžití“ – máme mnoho služeb a projektů, které neustále vznikají, takže se nemusíte bát rutiny.
  • Pořádnou výzvu – výsledky vaší práce uvidí miliony lidí každý den.
  • Přátelské a neformální prostředí – tykáme si, pomáháme si, a kromě práce sdílíme informace. Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme.
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie nebo 3 sick days.
  • Výběr techniky mezi Macbookem a Windows a mobilní telefon s firemním tarifem.

Pošlete nám prosím i ukázky své práce. 

Čím vám ještě uděláme radost

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Lukáš Volf
Vedoucí copy & Senior specialista
V Seznamu už píšu pátým rokem. Nejprve jako kopík a poté jako vedoucí copy a chvíli i kreativního týmu. Se svými kolegy se starám o to, aby tón Seznamu byl milý, lidský, přátelský a konzistentní. Pod rukama nám projde mnoho písmenek – od chybových hlášek přes blogové články po scénáře a návrhy velkých kampaní. Ve volném čase rád jezdím na kole, fotím a samozřejmě sleduji AZ kvíz a luštím křížovky.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka