Přejít na obsah

Obchodník on-line marketingu pro klíčové zákazníky

Brno, Olomouc, Ostrava  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

Co budete dělat

V týmu budete spolupracovat s obchodníky a manažerem Erikem. Kancelář a  zázemí máme v Ostravě (Brně, Olomouci). Svěříme vám největší klienty v rámci celého kraje.  

Na začátku vás čeká zejména oslovování nových klientů, následně postupné přebírání portfolia i stávajících klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je většinou 3 měsíce) je pak práce naopak zaměřená více a více na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem. 

Zkušenost s vedením jednání se zahraničními klienty výhodou. Požadujeme: Anglický, případně další cizí jazyk v minimálně středně pokročilé znalosti.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 ani 5 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

Co nabízíme?

  • Práci pro největší českou internetovou společnost
  • Důkladné zaškolení na pozici a možnost na sobě kontinuálně pracovat s týmem trenérů, přímým nadřízeným a zkušenými kolegy a kolegyněmi
  • Možnost výrazně ovlivnit své ohodnocení prostřednictvím motivační bonusové struktury, která je tvořena fixní složkou, pohyblivou složkou a kvartální odměnou
  • Jako pracovní nástroje dle vaše výběru notebook a mobilní telefon (možnost i Apple – iphone, MacBook) 
  • Služební automobil, jak pro služební, tak soukromé účely
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu, 3 sick days
  • Neformální prostředí – všichni si tady tykáme a nemáme předepsaný dress code
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit, oceníme proaktivní přístup

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

 
Zajímá vás tato pozice? Napište Ivě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka