Přejít na obsah

Technický produkťák pro data lake

Brno, Praha  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

O jakém produktu je řeč

  • Budujeme zcela novou a moderní platformu pro personalizaci služeb Seznam.cz.
  • Jde o backendový systém, který ukládá uživatelská data a pak pomocí statistik a metod strojového učení odvozuje preference uživatelů využívané ke zlepšení „user experience“ na našich službách.
  • Platforma se staví na moderních nástrojích pro stream, big data a cloudové zpracování – beam, flink, kafka, kubernetes …
  • Celým systémem se prolínají požadavky stále se rychle měnící legislativy pro zpracování uživatelských dat.
  • Našim cílem je mít platformu, která našim službám přinese jednoduché řešení pro přizpůsobování svého chování „na míru“ každému uživateli. Aby každá služba nemusel znovu řešit kde vzít data, znovu řešit souhlasy, znovu řešit jak data zpracovat, apod.

Co vás čeká

  • Budete komunikovat s interními zákazníky, řešit jejich potřeby a převádět je do produktových požadavků, které pak spolu s vývojovým týmem uvedete v život
  • Sledovat data a pak s týmem výzkumníků hledat co a jak z nich lze vyčíst
  • Budete úzce spolupracovat s vývojovým týmem při realizaci projektů
  • U rozsáhlejších projektů budete ve spoluprácí s dalšími produkťáky zodpovídat za realizaci svěřené části
  • Vaše práce bude mít přímý dopad na služby, které denně používají miliony uživatelů

Koho hledáme

  • Dokážete přetavit produktové potřeby do zadání srozumitelného pro vývojáře
  • Rozumíte datům a chápete procesy jak se data získávají a zpracovávají
  • Vyhovuje vám, že komunikace a spolupráce s kolegy pro vás bude denním chlebem
  • Nebojíte se nových moderních řešení
  • V ideálním případě máte už zkušenost s produktovým managementem

Čím vám ještě uděláme radost

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Krišica
Ředitel divize Reklamy
V Seznamu jsem začínal v roce 2012 jako jeden z prvních konzultantů reklamního systému Sklik. Později jsem vedl a budoval týmy Skliku a RTB. Od října 2017 vedu divizi Reklamy včetně celého vývoje a produktu – tedy Sklik, RTB, DMP, doporučování obsahu, reklamní produkty i spolupráci s vydavateli. Líbí se mi, že můžu rozjíždět nové projekty i technologie a pořád zkoušet nové věci. Mimo práci dělám přechodného pěstouna, rád si zahraju šachy, zajdu do kavárny nebo čtu Bibli.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi