Přejít na obsah

HR ředitel/ka

Praha  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Do české technologické jedničky hledáme zkušeného a progresivního kandidáta na pozici HR ředitel/ka.

Lidé často vnímají Seznam.cz jako mediální společnost, ve skutečnosti ale svůj hlavní business stavíme na technologických platformách a bezmála polovinu našich zaměstnanců tvoří softwaroví inženýři a techničtí a vývojoví pracovníci. Jsme tak jedním z nejvýznamnějších domácích zaměstnavatelů v IT branži a špičkoví vývojáři jsou klíčoví pro náš úspěch. Od HR ředitele mimo jiné očekáváme, že bude specifika recruitingu v tomto kompetitivním odvětví znát a že díky jeho modernímu přístupu zůstaneme konkurenceschopní.

Máš předpoklady pro přijetí této výzvy? Pokud se nebojíš náročné práce, splňuješ níže uvedené požadavky, oslovila tě zmíněná agenda, a ještě k tomu mluvíš anglicky, pak se nám ozvi.

Kromě strukturovaného životopisu nám popiš svoje dosavadní zkušenosti a představy v motivačním dopise. Budeme se těšit na tvůj příběh!

Co od tebe v Seznamu očekáváme?

  • Jasnou vizi, která bude firmu i nadále dynamicky rozvíjet, a progresivní přístup k řešení personální agendy.
  • Přehled o současných HR trendech a schopnost jejich implementace do života neformální, ale velké firmy.
  • Zkušenost s náborem seniorních IT pozic i zapálených obchodníků do oddělení Telesales.
  • Orientaci v pracovněprávní legislativě a souvisejících předpisech.
  • Manažerskou zkušenost, důvěryhodnost, diskrétnost a loajalitu.
  • Umění naslouchat potřebám zaměstnanců i vedení firmy a zaručit oboustrannou spokojenost.

Jak bude vypadat tvoje pracovní náplň?

  • Budeš nastavovat procesy, připravovat HR strategii a zajistíš její prezentaci a realizaci.
  • Povedeš interní tým HR specialistů, náborářů i trenérů, budeš ho rozvíjet a vyžadovat od něj ty nejlepší výsledky.
  • Nemine tě nábor. Sice ho nebudeš dělat sám, ale očekává se od tebe jeho řízení a podpora.
  • Čeká tě zastřešení kompletního životního cyklu zaměstnanců (od onboardingu, přes vzdělávání, hodnocení, talent management až po offboarding).
  • Budeš mít na starosti interní vzdělávání, trainee programy i vyhledávání a rozvoj talentů s interním týmem trenérů.
  • Samozřejmostí bude HR marketing, péče o zaměstnance a spolupráce s týmem interní komunikace.
  • Dotkne se tě i administrativa, HR controling a reporting.

Člověka na této pozici, který bude mít odpovídající výsledky, jsme samozřejmě připraveni náležitě ocenit.

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Zajímavá finanční odměna

Vaši práci a talent náležitě oceníme.

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi