Přejít na obsah

Specialista Sklik – konzultační tým

Praha  •  Marketing a reklama, Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká

  • tvorba doporučení a analýz pro Sklikové kampaně předních klientů a následná spolupráce s agenturami/freelancery – zájem o oblast online marketingu a výkonnostní reklamy vám tedy nesmí chybět
  • vytváření a následná optimalizace kampaní pro přední inzerenty Skliku
  • komunikace s PPC specialisty z agentur i přímými inzerenty – proto velmi oceníme vaši zkušenost s PPC systémy – primárně s Sklikem
  • možnost edukace trhu formou školení, workshopů a odborných článků – komunikativní člověk s hlavou plnou nových nápadů tady bude jistě spokojený
  • organizace a vedení workshopů/školení pro PPC klienty/agentury/freelancery

Co nabízíme

  • šanci pracovat u české internetové jedničky a poznat prostředí, kde je Sklik doma
  • tým plný profíků, kteří vás rádi všechno naučí
  • super atmosféru – a to nejen v práci, ale i mimo ni, kde se jistě taktéž potkáte
  • možnost kariérně a odborně růst – prostor rozvíjet se u nás je
  • příležitost být více analytikem (práce s daty, skripty) nebo tím, kdo má raději kontakt s lidmi (školení, workshopy, videa…) – je jen na vás, v čem se budete cítit lépe
  • Moderní kancelářské prostory naproti OC Nový Smíchov, fitko přímo v budově
  • Pružnou pracovní dobu včetně možnosti občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie, příspěvek na stravu, 3 dny sick days.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

S kým budete spolupracovat

Martin Mašek
Teamleader Sklik
V Seznamu působím již více než 12 let. Sbíral jsem prodejní dovednosti jako obchodník, učil jsem se zakládat Sklikové kampaně jako specialista Skliku a následně edukoval trh jako konzultant Skliku. Dnes vedu konzultační tým, který se ruku v ruce s klienty snažím též rozvíjet.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice