Přejít na obsah

IT podpora zaměstnanců Seznam.cz

Brno  •  IT provoz, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká

  • řešíte dotazy a přijímáte technické požadavky od interních uživatelů a poskytujete informace ohledně řešení a postupu
  • na denní bázi komunikujete se zaměstnanci (telefonem, e-mailem, osobně), komunikace vás tedy musí bavit a musíte mít chuť pomáhat
  • připravujete a udržujete techniku svěřenou zaměstnancům (konkrétně mobilní telefony, notebooky, periferie)
  • spravujete sdílené techniky na centrále i na pobočkách společnosti (tedy tiskárny, videokonference, projektory, telefony, síťové prvky)
  • komunikujete s dodavateli, objednáváte zboží, servis a vedete skladové evidence

Co potřebujeme

  • technické zkušenosti s Windows 10 jsou nutností, znalost MacOS výhodou
  • máte znalost MS Office, běžných kancelářských aplikací, prohlížečů
  • základní zkušenosti se správou síťových prvků, znalost protokolu TCP/IP je výhodou
  • praxe s helpdesk systémy je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – a jste aktivní řidič, čeká vás občasná cesta na některou z našich dalších poboček

Co získáte

  • co bude potřeba vás doučíme – vhodné pro čerstvé absolventy SŠ se zaměřením na IT nebo pokud máte kratší praxi
  • na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme
  • velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese
  • samostatnou práci ve stabilním týmu a vzájemné předávání informací
  • na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodovou atmosféru ano
  • spoustu příjemných benefitů jako 5 týdnů dovolené, 3 sick days, Cafeterie apod.

Čím vám ještě uděláme radost

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Zajímá vás tato pozice? Napište Tereze