Přejít na obsah

Obchodní konzultant pro rádia

Praha  •  Marketing a reklama, Obchod  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká a nemine

  • Budete se starat o přidělené portfolio obchodníků a jejich klientů, pomáhat jim k tomu, aby jejich klienti byli slyšet na vlnách rádia Classic Praha a Expres FM – obchod vás tedy musí bavit a uvítáme předchozí zkušenost s prodejem.
  • Postaráte se o to, aby naše rádia měla další spokojené klienty. Obchodníkům hledat další potenciál pro rozvoj spolupráce s klienty, s přípravou nabídek, případových studí nebo prezentací návrhů řešení. 
  • Neustálý rozvoj svých prezentačních a obchodních dovedností – v tom vám pomůže nejen manažer, ale i naše trenérské oddělení.
  • Neobejde se to bez práce v našem interním systému, administrativa je tak nedílnou součástí.
     

Na co se můžete těšit

  • Práci pro českou internetovou jedničku a neformální atmosféru – a to stále v prostředí rádií.
  • Reálně nastavené cíle, za které budete náležitě odměněni – fixní složkou a pohyblivou složkou.
  • Týmovou spolupráci – předáváme si navzájem informace a zkušenosti, ve všem vás zaškolíme. Spolupracovat budete také s kolegy napříč obchodním oddělením.
  • Moderní hardware – iPhone, Dell a samozřejmě velké množství super benefitů jako je klouzavá pracovní doba, sick day, cafeterie…

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Jiří Tamašek
Manažer obchodního týmu rádií
V Seznamu pracuji od srpna 2019. Vedu obchodní tým rádií Expres FM a Classic Praha. V rádiovém prostředí se pohybuji 15 let a rádiová reklama je pro mě i po těch letech stále pojem a budoucnost. Rádio vnímáme i se zavřenýma očima a to z něj dělá neumírající business příležitost. Zakládám si na svém týmu, každý je tam osobnost a dohromady jsme skvěle fungující celek. Mimo práci mě naplňuje rodina, přátelé, sport a hlavně americký buldok jménem Laura.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka