Přejít na obsah

Specialista podpory služeb – zástup za MD

Praha  •  Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co vás čeká a co čekáme od vás

  • komunikace (telefonicky, přes chat) s uživateli našich služeb (převážně Sbazar.cz, Sauto.cz, Sreality.cz, komunikace vás tedy musí bavit a musíte mít chuť pomáhat
  • dotazy se týkají fungování našich služeb nebo mobilních aplikací, ale mohou být  zaměřené na pomoc s dalšími službami. Nemusíte být programátor, ale pokročilejší znalost práce s PC a webem je potřeba.
  • potíž uživatele vnímáte jako výzvu a hádanku, které máte chuť přijít na kloub, a vaše analytické dovednosti vás dovedou ke správnému řešení
  • jen tak něco vás nerozhodí a nevadí vám odpovědět 20x denně na stejnou věc
  • budete spolupracovat i na vzniku a ladění našich služeb – díky nalézání a hlášení chyb budete služby pomáhat zlepšovat, můžete pomáhat i při testování nových funkcí
  • pro dobrou komunikaci s uživateli budete potřebovat také výbornou češtinu, písmem i slovem
  • pomůže vám předchozí zkušenost v call centru nebo servisním středisku, ale není to podmínka
  • Pracovní doba je od 8 do 16:30

Na co se můžete těšit

  • co bude potřeba vás naučíme – můžete být i čerstvý absolvent
  • na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code a všichni si tu tykáme
  • velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese
  • pracujeme na službách, které jsou oblíbené a které lidem pomáhají – ať už doma, v práci nebo třeba na cestách
  • na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodovou atmosféru ano
  • na přátelskou atmosféru v týmu
  • služební telefon a notebook
  • na možnost home office a spoustu příjemných benefitů, jako 5 týdnů dovolené, 3 sick days, Cafeterie

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

S kým budete spolupracovat

David Kuropčák
Teamleader specialistů podpory služeb
Do Seznamu jsem nastoupil jako operátor Helpdesku a pomáhal jsem lidem řešit problémy s Emailem. Pak jsem přesedlal na pozici Specialisty podpory služeb, kde mou hlavní náplní byl Sbazar.cz, Sreality.cz, Sauto.cz a Lide.cz. Postupně jsem se vypracoval na Teamleadera specialistů podpory služeb. Na Seznamu mě zaujalo přátelské, skoro rodinné prostředí a skvělá parta lidí. Ve volném čase se zajímám o historii, filmy a moderní technologie.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Tereze