Přejít na obsah

Administrativní podpora oddělení náboru – brigáda

Praha  •  Brigády  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Co bychom od vás potřebovali

  • Zkušenosti s využíváním sociálních sítí na vyhledávání a oslovování potencionálních kandidátů, zejména pro vývojářské týmy. Tato zkušenost je pro nás velmi důležitá.
  • Telefonickou a e-mailovou komunikaci s kandidáty – sjednávání termínů schůzek s manažery a recruitery a ověřování některých schopností a požadavků kandidátů při pre-screeningu.
  • Být prodlouženou rukou specialistů v seznamáckém HR týmů. Potřebujeme se na vás vždy spolehnout.
  • Přípravu základních pravidelných i ad-hoc HR reportů.
  • Vaši časovou flexibilitu, začátek pracovní doby bude většinou po dohodě s kolegy, odhadujeme 1 – 2x týdně na centrále na Andělu, tedy zatím nenabízíme práci z domova.
  • Pracovat budete v našem týmu, proto očekáváme i týmového hráče.

K vašemu životopisu prosím připojte i informaci, jak jste časově flexibilní a jakou očekáváte hodinovou odměnu. Očekáváme, že spolupráce bude k plné spokojenosti a tedy dlouhodobá.

Čím vám ještě uděláme radost

Malé kanceláře

Náš tým nenajdete ve velkém openspace. Máme menší útulné kanceláře.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

S kým budete spolupracovat

David Koláček
Manažer náboru
V Seznamu se starám o nábor nových a co možná nejtalentovanějších lidí. Přes 9 let jsem se zabýval interním vzděláváním a cíleným rozvojem lidí. K náboru jsem tím pádem měl vždycky blízko. V poslední době si na vlastní kůži ověřuji, jak je užitečné spojit dovednosti trenéra s dovednostmi manažera týmu náborářů. Seznam je pro mě velký kus života a doufám, že ještě dlouho bude. V soukromí jsem táta, manžel, truhlář a hokejista srdcař amatér.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka