Přejít na obsah

Account Manager pro Kladensko, Kralupy a Mělník

Liberec  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 5 dalšími obchodníky a manažerem Radkem Jakubcem. Kancelář a celý tým má zázemí v Liberci a Praze. Svěříme vám klienty v regionech Kladno, Kralupy a Mělník.  

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému. 

 

Radek (Manažer obchodního týmu):

V Seznamu působím již řadu let. Začínal jsem také jako obchodník, takže vím, co je pro úspěch na této pozici důležité a s jakými překážkami se můj tým eventuálně potkává. Základem je chuť na sobě pracovat, obchodní duch a předchozí obchodní zkušenosti třeba z jiného oboru. Vše, co budeš potřebovat pro práci v online marketingu, tě naučíme s pomocí trenérů, mě i mého skvělého týmu tvých budoucích kolegů a kolegyň. Důležitá je ochota ke stálému rozvoji a učení, vytrvalost, chuť cestovat po Ústeckém kraji a pomáhat našim klientům s rozvojem jejich podnikání.  Těšíme se na viděnou na výběrku.  

Obchodník- člen týmu:

Moje práce není stereotypní. Denně se setkávám se zajímavými lidmi z různých oborů a řeším s nimi, jak pomocí online reklamy oslovovat správné zákazníky a dosahovat požadovaných výsledků. Mám kolem sebe tým skvělých lidí a jsem součástí jedničky v oblasti online marketingu. Co chtít víc?

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Liberec, Rumunská 655/9

Seznam.cz, a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec

Kanceláře v Liberci jsou to pravé pro všechny milovníky akčního života. Nachází se přímo v centru města, hned vedle tramvajové zastávky a kousek od obchodního domu i spousty restaurací.

Zajímá vás tato pozice? Napište Janě

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka