Přejít na obsah

Manažer rozvojových projektů

Praha  •  Ostatní specialisté, Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

U této pozice se hodí říci, že nejde o klasický projektový management. Potřebujeme člověka, třetího nebo třetí do party Igorových projekťáků, který má přesah, je kreativní, samostatný a je přirozeně asertivní. Vaším úkolem bude spoluvytvářet budoucnost onlinového světa. Práce bude natolik různorodá, že se nemusíte bát stereotypů.

Koho hledáme? 

  • Kompletně zastřešíte realizaci rozvojových projektů, které budou udávat směr českého internetu v dalších letech. Pro vaši lepší představu, dosavadní projekty se týkaly rozvoje konkrétních služeb jako např. mapy.cz, videoportálu Stream.cz či obnášely mezidivizní spolupráci napříč Seznamem.
  • Zadání projektů se skoro vždycky omezuje na popis finálního stavu, potřebujeme tedy samostatného a projektově zdatného člověka, který povede projekty od zadání až po release a vyhodnocení.

Co od vás ještě potřebujeme?

  • Nutností je vaše předchozí zkušenost s on-line byznysem. Start-upové nastavení je u nás vítáno.
  • Umíte vyhodnotit investiční a rozvojový potenciál online produktů či služeb. Orientujete se v základních finančních ukazatelích firmy.
  • Pro váš úspěch v Seznamu bude zapotřebí nakontaktovat si nejvhodnější kolegy, dodavatele a další subjekty. Smysl a chuť pro práci v týmu je tedy nezbytná.
  • Prakticky denně budete v kontaktu s lidmi z produktových týmů Seznamu a proto očekáváme většinu vaší práce osobně z centrály na Andělu.
  • Angličtina je pro vás nezbytná k obchodním a produktovým jednáním, prosíme tedy slovem i písmem.
  • Další vlastnosti, které vás musí charakterizovat: komunikačně precizní, strategicky a organizačně schopný, asertivní.
  • Za to vám nabízíme všechny výhody a benefity Seznamu, spolupráci s lidmi na špičce v jejich oborech, možnost se dál rozvíjet a prokázat vaše kvality.

S kým budete spolupracovat:

  • Igor je v Seznamu už několik let, pohybuje se v byzdevu, v odděleních zabývajících se obsahovým oddělením, v obchodu. Lidé by vám o něm řekli, že jasně definuje úkoly, budete mít jasno v termínech dodání, výsledky se budou dát jednoduše změřit. Prostě mu jde o výsledek. Když mu budete chtít cokoliv říct, nebo se ho na něco zeptat, je vždycky k dispozici.

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Igor Kalaš
Ředitel Business Developmentu
V Seznam.cz působím už pět let. Začínal jsem jako manažer v oddělení Business Developmentu, následně jsem měl jako Ředitel obsahu více než tři roky na starost strategický rozvoj obsahových služeb (Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Newsfeed). Od letošního března jsem zpět v oddělení Business Developmentu v pozici jeho ředitele a mým úkolem je řešit jednak strategické projekty Seznam.cz a jednak rozvoj videoportálu Televizeseznam.cz. Ve volném čase rád čtu, jezdím na výlety a poznávám nové chutě.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka