Přejít na obsah
Vhodné pro: Vhodné pro muže i ženy
Vhodné pro muže i ženy.

Machine learning výzkumník pro doporučovací systémy

Věděli jste, že doporučovací systém Seznamu je jedním z největších systémů doporučujících obsah v České republice? Denně ho využívají miliony uživatelů, kteří navštíví domovskou stránku Seznamu nebo některý z našich webů.

Do výzkumného týmu doporučování hledáme nového člena, který bude tento systém dál rozvíjet. Budete pracovat na pomezí mezi strojovým učením, datovou analýzou a statistickou inferencí s cílem vylepšovat jednotlivé části doporučovacího systému a nabídnout tak našim uživatelům co nejlepší zážitek.

Na své pozici budete pracovat s unikátními daty generovanými (nejen) doporučovacím systémem a výsledky vašeho výzkumu přímo ovlivní miliony našich uživatelů a stovky partnerských vydavatelů obsahu.

Pozice je vhodná i pro juniory se solidními základy ve strojovém učení, programování a algoritmizaci.

Pro tuto pozici už jsme nového kolegu našli. Práce máme ale dost, tak koukněte do seznamu volných pozic a třeba vás zaujme něco jiného.

Podobné nabídky


Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Virtuální prohlídka

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields