Přejít na obsah

iOS vývojář pro Prohlížeč Seznam.cz

Programátoři, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme

Nadšence do mobilních technologií (zejména Android), který se nezalekne občasné technologické výzvy či průzkumu nových technologií. Kolegu, který se nebojí prezentovat svůj názor či postřehy.

Vaše role

Vaší úlohou bude vyvíjet nad WebView prohlížeč Seznam.cz usnadňující 1,5 milionům uživatelů každý měsíc jejich hledání na internetu, přístup k e-mailům a dalším službám. Zároveň se staráme, aby jejich surfování bylo bezstarostné, rychlé a bezpečné. Proto je třeba mít přehled o technologiích i konkurenci.

Co očekáváme? 

Máte zkušenosti s vývojem iOS appek, jste schopný samostatně navrhnout a napsat aplikaci – Swift, popřípadě Objective C. Píšete přehledný a testovatelný kód, který umíte verzovat a víte, co je to code review. Máte přehled o běžně používaných architekturách. Pojmy REST či GraphQL vám nejsou cizí. Rád se seznamujete s novými technologiemi a prozkoumáváte neprošlapané cesty.  Nežijete jen prací a po pracovní době s námi rád zajdete třeba na pivko, nebo na nějakou aktivitu.

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

S kým budete spolupracovat

Ondřej Nový
Vedoucí vývoje divize HP a obsahových služeb
V Seznamu pracuji od března 2015. Stojím v čele vývoje obsahových služeb, mezi které patří domovská stránka Seznamu, Novinky.cz, Sport.cz, Televize Seznam či Seznam Zprávy. Na celé práci mě nejvíc naplňují projekty, které lidem usnadňují život. Baví mě diskutovaná témata a open source vývoj. Po práci mi dobíjí energii celá rodina, ale hlavně moji dva synové.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka