Přejít na obsah

Obchodní zástupce – online marketing (VČ)

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 6 dalšími obchodníky a manažerem Vítězslavem Víškem. Kancelář a celý tým má zázemí v Hradci Králové. Hledáme a posilujme ve více regionech. Svěříme vám klienty v závislosti na vašem místě bydliště. 

  • Pardubický kraj (Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí) 
  • Královehradecký kraj (Hradec Kárlové, Jičín, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou) 
  • Střední Čechy (Kolín, Kutná Hora, Nymburk) 
  • Vysočina (Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou)

Na začátku vás čeká oslovování nových klientů. Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení a e-learningy. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. Po adaptaci (což je 3-5 měsíců) je pak práce zaměřená především na péči o stávající klienty.

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků – nebojíte se zavolat na neznámé místo, dokážete rozpoznat obchodní příležitost a umíte aktivně nabídnout řešení. A dáváte přednost neformální atmosféře – tykáme si a rádi se potkáme i po práci.

Kvalita je u nás před kvantitou, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Nečeká vás 15 schůzek denně, za to trochu více administrativy a poctivého zadávání informací do interního obchodního systému.

Vítek (Manažer obchodního týmu):

Na pozici Manažera obchodního týmu pro Pardubický a Královehradecký kraj mám více jak 6 let zkušeností. Hledám kolegu, který má zápal, baví ho obchod a je pečlivý. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Region je velký, a proto i ty budeš denně s klienty na schůzkách a jednat po telefonu. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit svém obchodní cíle.

Radek (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám nejen krásy našeho kraje a především zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka. Jsem hrdý na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš ????

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

S kým budete spolupracovat

Vítězslav Víšek
Manažer obchodního týmu
V obchodním oddělení Seznamu pracuji více než 6 let. Spolu se svými sedmi statečnými kolegy poskytuji servis a konzultace klientům ve východních Čechách. Naposledy jsme v týmu přivítali Pepu, který si tu podle svých slov nejvíc váží super atmosféry, kolektivu a podpory od kolegů.
 

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka