Přejít na obsah

Obchodník Telesales pro Sauto a Sreality

Praha  •  Obchod, Telesales  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká:

Baví tě mluvit, volat, vymýšlet a navrhovat řešení pro klienty? Máš obchodního ducha a baví tě komunikace?

 • Máme na starosti klienty, kteří využívají naše služby jako sreality, sauto, firmy.cz, zbozi.cz nebo Sklik a je potřeba se o ně postarat a pomoci jim najít vhodné a  individuální řešení. Ve svěřeném portfoliu jsou klienti z oblasti auto-moto nebo realit.
 • Dokážeš se správně ptát, ale také klienta poslouchat, zjistit jeho potřeby a přemýšlet nad nejvhodnějším řešením – zapojit tedy vlastní hlavu, přesné call skripty ti určitě nedáme, nejsme klasické call centrum.
 • Zároveň neustále rozšiřujeme řady našich klientů formou akvizice a pomáháme jim se zviditelnit v online světě.
 • Část dne zabere samotné volání a tvorba nabídek, ale je s tím spojena i administrativa a práce v našich interních systémech.
 • Pokud za sebou máš zkušenosti s obchodem po telefonu – např. jako telefonní operátor nebo operátor ze zákaznické linky je to výhoda, ale ne podmínka, protože máš-li obchodní myšlení, motivuje tě plnit obchodní plány a chceš se stát součástí Seznamu, rádi tě mezi námi přivítáme :)

Co nabízíme:

 • Zázemí stabilní společnosti, české internetové jedničky a práci s produkty, které využívají miliony lidí, opravdu fungují a můžete na ně být patřičně hrdí.
 • Zajistíme ti důkladné zaškolení – první 2 týdny strávíš s naším trenérským týmem a pak ti budou pomáhat jak zkušenější kolegové, tak manažer. 
 • Reálně nastavené obchodní cíle, za které jsou náležité odměny (fixní složka, pohyblivá složka a taky kvartální odměny).
 • Máme pružnou pracovní dobu a pracujeme od pondělí do pátku.
 • Budování kariéry v obchodě, možnost rozvoje svých prodejních a dalších dovednosti s manažerem a interními trenéry a to nejen v adaptaci, ale i v dlouhodobém horizontu.
 • Všichni si tady tykáme, nemáme dress code, pracoviště máme útulné a společnost nám mohou dělat i naši čtyřnozí mazlíčci :)
 • Máme 5 týdnů volna, 3 sick days, systém cafeterie, příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti a jiné výhody.

Jak vypadá život v našem Telesales se dozvíš v tomto článku .

Čím vám ještě uděláme radost

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

Ovoce do práce

Každý měsíc dostanete nálož vitamínů přímo do kanceláře.

S kým budete spolupracovat

Petra Hubková
Manažerka obchodní sítě
V Seznamu pracuju od roku 2013. Nastoupila jsem na pozici krizového manažera, později jsem měla na starosti rozjezd služby Kupi, stavěla jsem akviziční tým a nyní vedu oblast Telesales. Na Seznamu mne nejvíce baví změny – vývoj služeb, systémů. Prostě se každý den dozvíte nebo naučíte něco nového. Ve volném čase si ráda pospím, věnuji se svým psům a cvičím jógu.

Praha – Holešovice

Seznam.cz, a.s., Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha, Holešovice

Jedna z našich dvou pražských poboček je nejen kousek od tramvaje, ale i od vyhlášené Toustárny. Svačinu si můžete sníst v klimatizované kanceláři nebo třeba na procházce po břehu Vltavy v přilehlém parčíku.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka