Přejít na obsah

Obchodní zástupce pro Sreality

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchod  •  Pro muže i ženy

V týmu budete spolupracovat s 6 dalšími obchodníky a manažerem Alešem Čermákem. Kancelář a celý tým má zázemí v Praze na Smíchově. Budete se starat o velké realitní kanceláře v Praze a blízkém okolí a pomáhat jim s přípravou kampaní na Seznamu. 

Na začátku vás čeká školení a seznamování s portfoliem služeb a stávajících klientů.  Abyste co nejdříve zvládli pojmout šířku našich služeb a rychle se zorientovali, budete mít k dispozici komplexní školení, podporu zkušených kolegů, manažera i trenérského týmu. Budete kombinovat vlastní schůzky a účast na schůzkách kolegů a tím své teoretické poznatky uplatňovat v praxi. 

Do týmu nám dobře zapadnete, pokud vás baví komunikace, péče o zákazníky a dokážete rozpoznat obchodní příležitost, umíte aktivně nabídnout řešení vhodné pro konkrétního klienta. Velmi důležitá je cílevědomost a schopnost dosahovat vytyčených cílů – nespokojíte se s druhým místem.

Kvalita a potřeby zákazníka jsou u nás na prvním místě, jen tak můžeme být našim klientům dobrými obchodními partnery. Definujeme vám cíle, ale svůj den a harmonogram si plánujete samostatně a je na vás, jak si ho zorganizujete. 

Aleš (Manažer obchodního týmu):

V obchodě a službách klientům působím již řadu let a rád bych nyní našel do svého týmu někoho, kdo má také tyto zkušenosti. Nevadí, pokud se nevyznáš v online prostředí. Společně s týmem trenérů, tvých kolegů a mé podpory tě vybavíme vším potřebným do terénu v rámci adaptace a dále budeme pracovat na tvém rozvoji. Klientům budeš pomáhat v rozvoji jejich podnikání a zároveň plnit své obchodní cíle. 

Adam (Obchodník):

V mé práci jsem pořád na cestách, poznávám krásy našeho kraje a starám se o zajímavé zákazníky. Držím si všeobecný přehled o dění na českém internetu. Je úžasné sledovat dynamický svět reklamy zevnitř. Seznam je pro mě velice významná značka u nás i v Evropě. Jsem hrdý na to, že jsem „Seznamák“ a tobě radím zkus to, je super najít to, co neznáš ????

Čím vám ještě uděláme radost

Automobil

Do práce i na schůzky pěkně v pohodlí. Auto ale můžete využívat i k soukromým účelům.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Sick days

Pro dny, kdy vám nebude dobře, máte k dispozici 3 sick days.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Veronice

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka