Přejít na obsah

Konzultant mediálního plánování

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Marketing a reklama, Obchod  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Koho hledáme a co vás čeká?  

  • Budete doporučovat obchodníkům vhodné služby, pozice, cílení nebo i kompletní strategie tak, aby kampaně plnily klientské cíle co nejlépe. Určitě k tomu využijete svou komunikativnost a zkušenost s plánováním a vyhodnocováním online reklamy (zkušenost z online prostředí bude pro vás obrovská výhoda).
  • Čeká vás sledování výkonu našich formátů napříč službami a prodejními kanály. Hlídání jejich vyprodanosti a následné hledání a nabízení alternativních řešení směrem k obchodním týmům. Zde uplatníte také své logické myšlení i orientaci v datech.
  • Budete prezentovat novinky a doporučení kolegům. Hodí se tedy vaše zkušenost s vystupováním před menším publikem.
  • Vaše proaktivita, kreativita ale i pečlivost budou ukojeny také tvorbou a propagací benchmarků na míru jednotlivým klientům.

Co nabízíme?     

  • Budete součástí týmu v rámci oddělení Business Intelligence. Svá doporučení rádi podporujeme čísly. Fajn lidi v okolí zajištěni :)
  • Získáte možnost svými návrhy ovlivňovat a vylepšovat kampaně i těch největších inzerentů na českém trhu.
  • Nabízíme nejen počáteční proškolení, ale možnost dalšího vzdělávání formou školení a e-learningů. ·
  • Prostor pro vlastní iniciativu – nebojíte se ozvat, když je potřeba něco řešit. Naopak oceníme proaktivní přístup, nový nápad a chuť pouštět se do nových věcí. 
     

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

František Váňa
Manažer oddělení Business Intelligence
V Seznamu pracuju od roku 2011. Nastoupil jsem jako obchodník pro klíčové zákazníky, později jsem se stal managerem týmu pro vytěžování reklamního prostoru a dnes vedu oddělení Business Intelligence. V Seznamu mě baví především pestrá práce, inspirativní kolegové a inovativní technologie. Ve volném čase se věnuju rodině, cyklistice a saunování.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka