Přejít na obsah

Analytik TV

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Obchod, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Co vás čeká?

  • Analýzy a vyhodnocování televizních dat programového schématu televize
  • Interpretace dat a formulace doporučení, aktivní účast na programové strategii a možnost ovlivnit programové schéma
  • Analýzy reklamy a selfpromo na televizi Seznam
  • Hledání příležitostí v programovém schématu
  • Automatizace a vizualizace reportingu, zpřístupnění dat televize do redakce, obchodu, produktu …
  • Monitoring konkurence a srovnávání pořadů
  • Spolupráce na crossmediálním měření a úkoly s přesahem do on-line prostředí

Koho hledáme?

  • Máte znalost TV prostředí
  • Ovládáte KITE
  • Ovládáte SQL a máte zkušenost s relačními databázemi
  • Excel máte v malíčku, kontingenční tabulky nebo Power Pivot vás nezaskočí
  • Jste schopni formulovat hypotézy a testovat jejich platnost
  • Nehledáme chrliče čísel, ale člověka, kterého baví objevovat, jak věci skutečně fungují, interpretovat je
  • Hledáme člověka který se rád učí

Co nabízíme?

  • Možnost rozvíjet svou kariéru v české internetové jedničce
  • Práci na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a dopadem
  • Spolupráci s týmem zkušených datových a webových analytiků a markeťáků, sdílení know-how
  • Uvolněnou atmosféru, tykáme si, pomáháme si a kromě práce jsme zapálení i do společných volnočasových aktivit
  • Zapomeňte na dress code a formality, máme tu přívětivé prostředí pro děti i čtyřnohé mazlíčky
  • Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme
  • Stabilitu velké firmy s dlouholetou tradicí, kterou jen tak něco neotřese

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

František Váňa
Manažer oddělení Business Intelligence
V Seznamu pracuju od roku 2011. Nastoupil jsem jako obchodník pro klíčové zákazníky, později jsem se stal managerem týmu pro vytěžování reklamního prostoru a dnes vedu oddělení Business Intelligence. V Seznamu mě baví především pestrá práce, inspirativní kolegové a inovativní technologie. Ve volném čase se věnuju rodině, cyklistice a saunování.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Lucii