Přejít na obsah

Specialista Sklik

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice  •  Marketing a reklama  •  Pro muže i ženy

Koho hledáme a co vás čeká?

• umíte nebo se chcete naučit s PPC systémem Sklik (víte, co to je :-))

• mezi vaše hlavní úkoly bude patřit psaní krátkých reklamních textů, zakládání a optimalizace PPC kampaní

• výhodou je obchodní myšlení, protože budete hledat optimální nastavení Sklik kampaní pro naše klienty

• zároveň budete vyhodnocovat úspěšnost, efektivitu kampaní a vylepšovat jejich výkon

jste komunikativní a nebojíte se zavolat klientovi, domluvit se na nejlepším postupu, případně mu poradit

• máte dobré prezentační dovednosti a jste tedy schopni občas i osobně prezentovat výsledky přímo klientovi

• zvládáte práci s MS Office balíčkem, v Excelu si umíte vyfiltrovat potřebná data

• rádi pracujete v týmu, informace a zkušenosti budete sdílet s dalšími specialisty a kolegy z obchodního oddělení

Co nabízíme?

• tak v prvé řadě máme skvělý tým (a ne, není to jen fráze), všichni rádi poradí, pomůžou nebo si popovídají u kávy nebo se vymyslí nějaká akce po práci

• máme pružnou pracovní dobu a řadu dalších zajímavých benefitů jako například 25 dní volna, 3 dny sick days, systém cafeterie, stravenky

• možnost home office v normálním režimu – teď ho jinak čerpáme všichni :)

• notebook a telefon i k soukromým účelům bereme jako samozřejmost :-)

• možnost rozvíjet znalosti v online marketingu a dále se vzdělávat v novinkách v Skliku

• týmovou spolupráci – jsme velká firma a rádi si mezi sebou předáváme informace a pomůžeme si navzájem

• zapomeňte na dress code a formality – máme tu přívětivé prostředí pro naše čtyřnohé mazlíčky a pobočku v dobře přístupné lokalitě

Čím vám ještě uděláme radost

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Pet friendly

I váš čtyřnohý miláček pozná Seznam na vlastní kůži.

S kým budete spolupracovat

Matěj Lopata
Manažer týmu optimalizačních služeb
V Seznamu pracuju od roku 2010. Nastoupil jsem na pozici optimalizátor PPC kampaní senior. Od roku 2013 vedu týmy optimalizátorů. Denně se staráme o kampaně klientů s cílem přinést jim co největší užitek.

Brno, Londýnské náměstí 856/2

Seznam.cz, a.s., Londýnské náměstí 856/2, 639 00 Brno, Štýřice

Naše prostory v Brně se na vás těší i s nabídkou stravování přímo v areálu. Za pěkného počasí můžete využít terasu ke grilování nebo si v případě deště zahrát fotbálek. Kromě bezproblémové dostupnosti MHD u nás zaparkujete s autem i kolem.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi