Přejít na obsah

Linkbuilder

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Ostatní specialisté  •  Pro muže i ženy  •  Vhodné pro absolventy

Linkbuilding je poslední chybějící kousek naší týmové skládačky v SEO týmu. Hledáme buď zkušeného profíka anebo nadšence, který je na začátku linkbuilderské cesty. V každém případě však očekáváme velkou chuť neustále se zlepšovat.   

O čem je tahle pozice:

 • O čem je linkbuilding? Vaše práce bude spočívat ve vytváření co nejlepších odkazů na naše weby, na náš obsah. Cílem je tedy i hledání vhodných míst, domlouvání a zařizování spolupráce s jinými weby na výměnách odkazů.
 • Na téhle práci je fajn, že je rozmanitá, protože k získání odkazu nevede nikdy úplně stejná cesta. Je potřeba hodně vynalézavosti a tvůrčího přístupu, tedy, pokud budete chtít někam přidat náš odkaz, bude to pokaždé vyžadovat jinou strategii, jiný postup
 • Hlavním úkolem bude spoluvytváření a realizace linkbuildingové strategie Seznamu. Buď té naší, což je osvědčené, ale moc rádi vás necháme zkoušet způsoby, které přinesete s sebou.
 • Budete pracovat třeba pro Firmy.cz, Sbazar, Mapy, Zboží a další weby ze seznamácké rodiny
 • Fungovat budete v malém SEO týmu, kde vás vše potřebné můžeme naučit, dozvíte se i něco o SEO a jak funguje

Ideální vlastnosti:

 • Samostatnost při dotahování úkolu do úspěšného konce, zodpovědnost za svěřené úkoly a dodržování důležitých pravidel, proaktivita v hledání způsobů, jak vše zvládnout, předkládání návrhů, co je ještě potřeba zařídit, objevování „jak funguje marketing, SEO, webová analytika“ vás prostě baví
 • Velmi dobrá úroveň komunikace a schopnost jednat a dohodnout se, například, oslovit tvůrce webu, kam chceme uvést náš odkaz a dojednat vzájemně výhodné podmínky. Obvyklá je tedy komunikace s lidmi na různých pozicích, z firem, státních institucí
 • Umění uřídit svou vlastní práci a to podle potřeb celého SEO oddělení

Může se hodit:

 • Znalost práce s Google Sheets, Ahrefs a Marketing Miner (naučíme)
 • Analytické myšlení a schopnost pracovat s většími objemy dat a tabulkami (naučíme)
 • Znalost toho, jak funguje SEO

Čím vám ještě uděláme radost

Firemní školka

Kousek od naší centrály máme firemní školku Seznámek. Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

S kým budete spolupracovat

Matěj Hušek
Ředitel divize HP a obsahových služeb
Do Seznamu jsem nastoupil, abych podpořil produktový rozvoj domovské stránky, prohlížeče a našich obsahovek, ke kterým patří Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Novinky.cz, Sport.cz, Super.cz. S mým týmem pracujeme na zlepšení služeb a hledáme i nové zdroje návštěvnosti. Volný čas rád trávím s rodinou, plachtěním a cestováním – zejména na kole.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Davidovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka