Přejít na obsah

Machine learning engineer

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co v týmu děláme

Věděli jste, že na jednotlivých webech Seznamu (domovská stránka www.seznam.cz, www.novinky.cz, www.televizeseznam.cz, …) doporučujeme našim návštěvníkům články a videa šitá přímo na míru? Děláme to pomocí vlastního systému, založeném na strojovém učení. Dokážeme díky němu odhadnout, co by naše uživatele mohlo zajímat, čímž se k nim vždy dostane relevantní obsah. Jediné, co nám chybí je pár dalších rukou, které nám s tím pomůžou.

Koho hledáme a co bude vaše role

Hledáme vývojáře s chutí podílet se na vývoji state-of-the-art doporučovacího systému pro nejnavštěvovanější weby v České republice. Potřebujeme znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Python výhodou) a zkušenosti s relačními či NoSQL databázemi. V týmu se budete starat o vývoj komponent převážně v Pythonu, od zpracování uživatelských interakcí (Apache Kafka, ElasticSearch), trénování ML modelů (TensorFlow, Vowpal Wabbit), načítání kandidátů pro doporučení (Python, MySQL, Couchbase) až po konečné doporučovací API (Python Tornado). Provozované služby běží v Dockeru v rámci vlastní serverovny v Kubernetes clusteru. Automatizaci obstarává GitLab CI, který ladí náš dedikovaný DevOps(ák).

A co Vám nabídneme my?  

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších benefitů (sick days, příspěvek na cestování, sport nebo kulturu, pet friendly kanceláře, posilovnu…) .  

Čím vám ještě uděláme radost

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Stanislav Nowak
Vedoucí týmu vývoje
V Seznamu se věnuji doporučovacím systémům, na kterých mě baví aplikace strojového učení na bezprostřední zlepšení uživatelského zážitku při konzumaci obsahu. V současnosti vedu tým, který umožní používat naše technologie i partnerům Seznamu. Ve volném čase se věnuji deskovým hrám a vaření piva.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka