Přejít na obsah

Datový analytik pro Vyhledávání (možnost part-time)

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkt a výzkum, Všechny IT pozice  •  Pro muže i ženy

Hledáme posilu do týmu Vyhledávání – člověka, který má rád opravdu velká data, rád (a dobře) přemýšlí, vidí věci v souvislostech. Rádi se potkáme s ostříleným profíkem, ale ozvěte se nám i v případě, že za sebou v této oblasti máte jen první kroky.

Vaše role:

Aby se vývoj vyhledávání ubíral správným směrem, potřebujeme mít přesná a kvalitně zpracovaná data. Ve vaší režii bude navrhovat, jak a z jakých zdrojů je získáme. Ve velkých objemech dat budete vyhledávat souvislosti, objevovat, vymýšlet a ověřovat nejen vlastní hypotézy. Naučíte se při tom používat různé transformační a analytické nástroje.

Koho hledáme:

Potřebujeme analytika, který rozumí zpracování dat a má znalosti statistiky. Výhodou je zkušenost s nějakým analytickým/statistickým nástrojem a s programováním v některém ze skriptovacích jazyků (např. Python). Hodit se vám bude i základní znalost databázových jazyků, znalost prostředí OS Unix/Linux a AJ na úrovni čtení technické dokumentace. Důležitá je pro nás také schopnost dotahovat věci do konce a zapálení pro věc.

Na co se můžete těšit:

Společně řešíme zajímavé úkoly a zlepšujeme služby, které využívají miliony lidí. Můžeme rychle posouvat věci kupředu, vidět za sebou pokrok.
Řešíme, jak věci udělat správně. Tak, jak bychom to sami chtěli používat. Nemusíme kalkulovat, na čem více vyděláme, prostě jen chceme k uživateli dostat přesně to, co potřebuje.
Kamarádíme spolu, je tu neformální atmosféra – tykáme si, neřešíme dress-code.

Čím vám ještě uděláme radost

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

S kým budete spolupracovat

Michal Sedláček
Product manager
Do Seznamu jsem nastoupil v roce 2011 přímo do týmu vyhledávání. Postupně jsem prošel několika pozicemi – byl jsem vedoucím týmu administrátorů a momentálně vedu oddělení, kam spadá mimo jiné i analytika. V mém týmu hlídáme, aby nám vyhledávání fungovalo správně, sbíráme zpětnou vazbu a analyzujeme data pro další rozvoj. Mimo práci se věnuji rodině a baví mě moderní magie.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka