Přejít na obsah

Vývojář pro Doporučování

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Programátoři  •  Pro muže i ženy

Co v týmu děláme

Věděli jste, že na jednotlivých webech Seznamu (domovská stránka www.seznam.cz, www.novinky.cz, www.televizeseznam.cz, …) doporučujeme našim návštěvníkům články a videa šitá přímo na míru? Děláme to pomocí vlastního doporučovacího systému, který se sám učí a využívá nejmodernější technologie v IT. Dokážeme díky němu odhadnout, co by naše uživatele mohlo zajímat, čímž se k nim vždy dostane relevantní obsah. Jediné, co nám chybí je pár dalších rukou, které nám s tím pomůžou.

Koho hledáme a co bude vaše role

Hledáme vývojáře s chutí podílet se na vývoji state-of-the-art doporučovacího systému pro nejnavštěvovanější weby v České republice. Potřebujeme znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (Python výhodou) a zkušenosti s relačními či NoSQL databázemi. V týmu se budete starat o vývoj komponent převážně v Pythonu, od zpracování uživatelských interakcí (Apache Kafka, ElasticSearch), trénování ML modelů (Vowpal Wabbit, Apache Spark MLlib, TensorFlow), načítání kandidátů pro doporučení (Python, MySQL, Couchbase) až po konečné doporučovací API (Python Tornado). Provozované služby běží v Dockeru v rámci vlastní serverovny v Kubernetes clusteru. Automatizaci obstarává GitLab CI, který ladí náš dedikovaný DevOps(ák).

A co Vám nabídneme my?  

Přátelské a neformální prostředí. Všichni si  tu tykáme a jsme si vzájemně oporou. Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán. Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti. Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu,5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů (sick days, příspěvek na cestování, sport nebo kulturu, pet friendly kanceláře, posilovnu…) .  

Čím vám ještě uděláme radost

Podporujeme rodiny

Kde to jen trochu jde, snažíme se rodičům vyjít vstříc a pomoct skloubit práci a rodinu.

Fit díky Multisportce

Každý Seznamák může sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

S kým budete spolupracovat

Stanislav Nowak
Vedoucí týmu vývoje
V Seznamu se věnuji doporučovacím systémům, na kterých mě baví aplikace strojového učení na bezprostřední zlepšení uživatelského zážitku při konzumaci obsahu. V současnosti vedu tým, který umožní používat naše technologie i partnerům Seznamu. Ve volném čase se věnuji deskovým hrám a vaření piva.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka