Přejít na obsah

HW specialista

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  IT provoz  •  Pro muže i ženy

Vaše role

  • Hledáme další podporu do hardwarového týmu, který neustále roste.
  • Někoho, kdo má zkušenosti s hardware počítačových serverů a zajímá se nové technologie.
  • Hledáme specialistu, který se nebojí prototypovat a experimentovat, dokáže komunikovat s výrobci komponent a dokáže využít veškerých technologií pro posouvání technologických hranící.
  • To vše za účelem tvorby specializovaných serverů, jež si výrábíme na zakázku, a které hromadně nasazujeme pro cloudové technologie na platformě linux.
  • Nabízíme vám dobrý pocit z toho, že vaše výtvory, pokud budou fungovat, budou v tisících kusů pohánět služby Seznamu.
  • Můžete se pochlubit každému z několika miliónů uživatelů denně, že i díky vám to šlape, jak má.
  • No a taky vám nabízíme prostor pro získání spousty zkušeností, které byste jinde těžko hledali a nebudeme moc zlí, když vám občas něco nevyjde, hlavně když se z toho poučíte.

Co Vás čeká

  • design specifického HW pro cloudový provoz Internetových služeb
  • testování a měření výkonnosti a spolehlivosti HW komponent
  • řešení systematických komplikací při hromadném nasazení serverového HW do provozu
  • jednání s dodavateli při výběru komponent a odstraňování problémů
  • příprava výrobní dokumentace

Koho hledáme

  • znalost PC hardwarových komponent
  • znalost procesorových architektur x86, ARM, …
  • základní znalost linuxu a scriptování
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • základní znalost elektronických obvodů
  • schopnost 3D modelování
  • znalost návrhového systému Altium výhodou
  • znalost SW Autodesk Fusion360 výhodou
  • schopnost si samostaně poradit a komunikovat s dodavateli

Nabízíme

  • zajímavé projekty využívající nejnovějších technologií
  • možnost realizace HW projektů o velikosti, jež v ČR těžko hledá obdoby
  • volnost při řešení zadaných úkolů
  • svobodu realizace vlastních návrhů a vylepšení
  • stabilní zázemí perspektivní a expandující mladé firmy
  • neformální prostředí a příjemný kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení a řadu dalších zaměstnaneckých výhod

Čím vám ještě uděláme radost

Sport nejen v posilovně

Protáhnete se v posilovně nebo třeba na hodině jógy. Každý Seznamák může také sportovat díky Multisportce pořízené z Cafeterie.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

Konference

Když z vás bude eso v oboru, zúčastníte se odborných konferencí. V publiku nebo klidně na pódiu.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Janě