Přejít na obsah

Produktový manager pro fulltext robota

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov  •  Produkt a výzkum  •  Pro muže i ženy

Na čem pracujeme a koho hledáme?

 • Navrhujeme vylepšení algoritmů spravujících databází webových stránek pro hledání. Hlavní komponentou, která s databází pracuje je web crawler – robot, který vybírá z českého i světového internetu ty správné stránky, které má stáhnout a do databáze uložit a provádí nad nimi různé analýzy.
 • Pár našich projektů, na kterých se tým robota podílí nájdete i na blogu: https://blog.seznam.cz/2018/07/zlepseni-vyberu-stranek-ke-crawlovani-a-indexaci/ https://blog.seznam.cz/2018/09/vylepsena-textova-prezentace-vysledku-ve-vyhledavani/
 • Hledáme člověka, který má zájem o big data technologie, baví ho modelovat a řešit problémy a dokáže si představit, jak to funguje ve světě programátorů. Někoho, kdo se rozhoduje na základě dat.
 • Po zapracování bude vést svůj tým, takže musí být empatický a komunikativní. Měl by zvládat proniknout do práce ostatních kolegů a spolu s nimi posouvat produkt vpřed.
 • Hledáme někoho, kdo se nebojí prosadit svůj názor a bude pravidelně přicházet s novými nápady a vlastní iniciativou.
 • Zdá se, že je toho hodně, ale rozhodně se toho není třeba obávat. Rádi vám pomůžeme se vším, co ještě neovládáte – dejte nám o sobě vědět, i když nemáte hromadu zkušeností v této oblasti :)

Na co se můžete těšit?

 • V týmu řešíme zajímavé úkoly, které ve střední Evropě ještě nikdo neřešil. Máme opravdu velká data (miliardy webových stránek) a výpočetní clustery (stovky serverů).
 • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a rychle své nápady posouvat kupředu.
 • Příležitost zlepšovat produkt, který denně používají miliony lidí.
 • Získání zkušeností s celým produktovým životním cyklem – od identifikace příležitosti, analýzy jejích přínosů a dopadů až ke zdárnému spuštění projektu a jeho následnému rozvoji.
 • Úzká spolupráce s kolegy z produktu, výzkumu, vývoje, kteří vám ukážou opravdu produkčně nasazené strojové učení, co a proč lidé hledají, jak se ladí aplikace běžící na stovkách serverů a cokoliv dalšího z oboru.

Čím vám ještě uděláme radost

Homeoffice

Víme, že doma je doma, proto netrváme na tom, abyste v našich kancelářích seděli každý den.

Technika na přání

Mac, Windows nebo Linux. Pracovat ale můžete i na vlastním počítači, na který vám budeme finančně přispívat.

Cafeterie

Kredit na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, zdraví, životko nebo penzijko. S cafeterií si však můžete zařídit třeba i den volna navíc.

Interní vzdělávání

Rozšíříte si obzory pod vedením našich trenérů.

Pružná pracovní doba

Volnost dostanou skřivani i sovy. Je jen na vás, jestli začnete pracovat brzy ráno nebo si přispíte.

Dovolená navíc

Čeká vás až 5 týdnů dovolené. Další 2 dny volna si můžete dokoupit z Cafeterie.

S kým budete spolupracovat

Martin Kirschner
Product manager senior
V Seznamu se produktově věnuji vyhledávacímu robotovi od roku 2012. Předtím jsem několik let programoval v jiných firmách. Každý rok mě překvapí, kolik nového se dá naučit o internetu, velkých datech a technologiích na jejich zpracování. Baví mě tu různorodost projektů, které řeším, a lidé, se kterými pracuji. Mimo práci rád hraju florbal nebo stolní fotbálek a zajímám se o mobilní robotiku a hlavolamy.

Praha – Anděl

Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha, Smíchov

Naši centrálu najdete hned u metra, tramvaje i autobusu. Přímo v budově pak můžete potrápit tělo v posilovně, zagrilovat si na některé z našich teras, kde máme i stolní fotbálky, nebo nakouknout pod pokličku Televize Seznam.

Nábor do Seznamu běží dál. Aktuální situaci jsme se přizpůsobili a setkání s vámi uděláme klidně online.

Zajímá vás tato pozice? Napište Štěpánovi

Máte jiné představy?

Podívejte se na ostatní volné pozice a vyberte si svou práci snů. Nebo nám rovnou pošlete svůj životopis. Podíváme se na něj a až se objeví místo pro vás, ozveme se.

Poslat životopis

Zobrazit volné pozice

Virtuální prohlídka